Ena Butik

Firma:
Firma Adres:Cumhuriyet Bulvarı No:311 Alsancak Konak İzmir
Tel:
Fax:
Mail: info@enashopping.com
Web Site: www.enashoppimg.com

Ena Butik Hakkında

Tarzın bizimle güzel, diyoruz çünkü; Sizin tarzınız bizim işimiz ve misyonumuz sizleri hayalinizin de ötesine taşımak, Özgürlüğünüzü tarzınıza, tarzınızı, kendinize borçlusunuz ve unutmayın biz size bir moda değil tarz vaat ediyoruz.

Misyonumuz kaliteyi sürdürülebilir ve ulaşılabilir kılmaktır. Ruhunda özgürlüğü hisseden herkes hoş geldiniz diyoruz.

Peki Enamou , diğer butiklerden ya da online satış sitelerinden neden farklıdır?

Çünkü;

Herşeyden önce;

\”İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.\”

Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Ekibimize dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

\”İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.\”

Belki de hiçbir Butiğin yapmadığını yapmak için çalışıyoruz, kendimizi devamlı yeniliyoruz, teknolojiden besleniyoruz. Moda, tekstil, pazarlama ve daha bir çok konuda araştırma yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

\”Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz.\”

Diğer online satış sitelerinden ve Butiklerden farklı olarak kendimize hep Dünyadaki en büyük siteleri ve butikleri örnek aldık. Hazır giyimin ve modanın ikonları ile gelişmeye çalışıyoruz. Bu kişilere ulaşarak sürekli olarak dışarıda işimizin nasıl yapıldığını daha iyi anlamaya çalışıyoruz. İşimiz için devamlı olarak Ar-Ge çalışmaları yapıyoruz müşterilerimize hep daha iyisini sunmak için çalışıyoruz.

\”Bahane değil çözüm üretiyoruz.\”

Sorunlarınızı çözebilmek için arkadaşlarımızla devamlı yeni çözümler üretiyoruz \”bahaneler\” değil \”çözümler\” üretiyoruz.

\”Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.\”

Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz..

Elbette Ena\’yı farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden \”farklı\” olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Zamanınız olduğunda tanışmak için sizi Ena’ya bekliyoruz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1