THE MERMER

Firma:
Firma Adres:Ferhatpaşa Mah. 85. Sokak No:17 Ataşehir, Istanbul, Turkey, 34779
Tel: 02164713000
Fax: 02164713000
Mail: info@lapismermer.com
Web Site: https://themermer.com/

THE MERMER Hakkında

2021 yılında uzman ekipler tarafından kurulan ve inovasyon barındıran bir oluşum olan themermer.com, doğal taşlara olan tutkusunu ve zengin görüşlerini başarıyla simgeler. Firmanın yenilikçi yapısı, doğal taşların keşfedilmesinde ve kullanımında tarihe iz bırakan bir ilkeyle hareket eder.

Misyonumuz, doğal taşların eşsiz güzelliğini ve değerini en iyi şekilde ortaya çıkararak müşterilerimize benzersiz hizmetler sunmaktır. Sürekli araştırma ve geliştirme yaparak en yenilikçi ve modern çözümleri sunmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz, sektörümüzde lider bir firma olarak doğal taş kullanımını yaygınlaştırmak ve her geçen gün daha fazla müşterimize hizmet sunmaktır. Aynı zamanda dünya çapında tanınan ve örnek alınan bir firma olmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

themermer.com olarak, doğal taşa olan tutkunuzun bir adım ötesine geçerek, her gün farklılık arayan müşterilerimize ortak çözüm ortağı olmayı amaçlıyoruz. Size en iyi çözümleri sunmak ve doğal güzellikleri keşfetmenize yardımcı olmak için buradayız. Doğal taşlarla yaşam alanlarınızı güzelleştirmek için bize ulaşın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1