Yangın Çıkış Kapısı Ağrı, Yangın Kapısı Fabrikası Ağrı,

Ağrı Yangın merdiveni kapısı nerede kullanılmaktadır?

Tüm yurt, hastene, Pansiyon, Lojman, Site, işyerleri, Avm gibi tüm yapılarda yangın kapısı kullanılmaktadır.

 

Yangın çıkış kapısı Ağrı için önem arz bir kapıdır. Deprem yönetmeliği gibi yangın yönetmeliğide yangın anında can ve mal kaybını en aza indirmektir. Satın almış olduğunuz yapıların yangın yönetmeliğine uygun olup olmadığı kontrol edilmelidir.

Ağrı yangın kapısı özellikleri;

  • 120 dakika sertifikalı,
  • Panik bar kilit sistemli,
  • Yaylı menteşe,
  • Duman contası,
  • Elektro statik boyalı,
  • 62 mm kanat kalınlığı,
  • Kanat içi panik bar bölgesinde destek saçı bulunmaktadır.
  • Menteşe kısmaında 3 mm destek sacı bulunmaktadır,

 

120 dk yangın kapıları ile Ağrı bulunan bireylerin can ve mal kaybını en aza indirme maçlı nitelikli yangın çıkış kapılarıdır.

Yangın kapısı Ağrı firmaları arasında lider olarak yangın çıkış kapısı olarak sizlerin hizmetindeyiz. Yangın kapısı denilince istenmeyen olaylar aklımıza gelmektedir. Yangın kapıkarının temel amacı can ve mal kaybını önlemektir. Fakat yangın kapılarının amaçları dışında kullanımı ile can ve mal kayıpları çoğalmaktadır.

Yangın kapısı tüm dünyada ve adanda bulunan yapılarda kapı stardartları aynıdır. Yangın merdivenlerinin üzerinde takıldığı için yangın merdiveni kapısı olarakta bilinmekteyiz. Yangın kapısı gibi yangın merdivenininde belli başlı standartları bulunmaktadır. Ağrı ve ilçelerine ambar ve kargo ile istanbuldan yangın kapısı gönderimi yapmaktayız.

Ucuz yangın kapısı Ağrı için imkansız için bir olay değildir. Yangın merdiveni kapısı üreticisi olmayan her işi yapan firmalar tabiri caiz ise şişirme fiyatlara yangın kapısı satışı yapmaktadır. Yangın çıkış kapısı için en önemli özellik budur. Yangın kapısı üzerinde panik bar haricinde bir kilit bulunmamalıdır. Ucuz Yangın kapısı firması olarak tüm Türkiye yangın çıkış kapısı gönderimi yapmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1