ÇAY DÜKKANI

Firma:
Firma Adres:fahrettin kerim gökay cad. eğitim mah. hakkıbey sok. hidayet apt. 2/4 ziverbye
Tel: 05303076484
Fax:
Mail: bilgi@caydukkani.com
Web Site: https://www.caydukkani.com/

ÇAY DÜKKANI Hakkında

Çay Dükkanı Nedir?

Sohbetinize eşlik etmeye geldik.

Dünyanın dört bir yanında çay; yalnızca bir içecek değil aynı zamanda bir kültür olarak da kendini binlerce yıldır var ediyor. Çay Dükkanı; hem yerel hem de dünya lezzetlerini çay tutkunları ile buluşturuyor.

Dükkanımızda Neler Var?

Dünyanın her yanında farklı lezzet, aynı keyif…

Çin’den Hindistan’a, Japonya’dan İngiltere’ye kadar pek çok farklı lezzet var. Aromaları ile sohbetlerinize, kahvaltılarınıza, küçük molalarınıza eşlik eden çeşitlerin dışında sağlığınıza iyi gelebilecek bitki çaylarımız da dükkanımızda yer alıyor.

Burada dünyaca ünlü olan markaların kaliteli çaylarını ve en seçkin lezzetlerini keşfedebilir, en klasik ve vazgeçilmez tatların yanı sıra ruhunuza ve bedeninize iyi gelecek sağlık çaylarını ve envaiçeşit bitki – meyve çaylarını bulabilirsiniz.

Yalnızca çay değil, çayı tamamlayan çeşit çeşit aksesuarlar da ÇayDükkanı’ nda! Favori kupalarınız, çay saatinizin simgesi demlikleriniz ve çay demlerken ihtiyacınız olan ekipmanlar için de bizim dükkanı ziyaret edebilirsiniz.

Peki, Neden Çay Dükkanı?

Çay, bizim tutkumuz ve milyonlarca insanla aynı tutkuyu paylaşmak bizi dinç tutuyor!.

İstedik ki; çay keyfini yaşamadan önce kaliteli bir alışveriş deneyimi de yaşayın ve bu özel içeceğin hayatınıza nasıl dokunduğunu fark edin. bu nedenle de memnuniyetinizi her şeyin üstünde tutuyoruz.

ÇayDükkanı’na gelen her siparişe, müşterilerimizi mutlu edecek değerli bir armağan gözü ile bakarız.

Siparişlerinizle tek tek ilgilenir ve umduğunuz gibi siparişinizin en geç 48 saat içinde teslim edilmesini sağlarız.

Herhangi bir sorun ya da aksaklık çıkması halinde ise size tam anlamıyla destek verir ve çözüm getirmeye çalışırız. Memnun kalmadığınız ürünlerin ise iadesini koşulsuz olarak yapabilirsiniz.

Çay Dükkanı olarak sizinle sadece bir alışveriş deneyimini paylaşmak değil, çaya dair her anda size eşlik etmek istiyoruz. Bu yüzden de yalnızca çay satmakla ilgilenmiyoruz. Keyfinizin bu önemli eşlikçisini size ulaştırırken çay kültürüne dair bildiklerimizi de paylaşıyoruz. Çay demlerken dikkat edileceklerden çay içerken hazırlanacak tariflere kadar çay ile ilgili pek çok konuda tavsiyeleri blog yazıları yazıyoruz.

E, öyleyse sizi de bir çay içmeye BİZE bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1