Bursa Merkez Servis


Firma Adres:Sakarya mahalllesi Gedikli sokak no 47 Osmangazi/Bursa
Tel: 02242502019
Fax:
Mail: seo@merkezservisbursa.com
Web Site: https://merkezbursaservis.com/

Bursa Merkez Servis Hakkında

Bursa beyaz eşya teknik servisimiz Arçelik, Ariston, Bosch markalarının uzman kadrosu ile teknik servis hizmeti sunmaktadır. Kaliteli ve güvenilir bir destek için profesyonel bir ekiple 7/24 hizmetimizi aynı gün ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.Tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamaya hazırız.Tamir ve bakım işlerinde oldukça deneyimli olan kadromuz kısa süre içerisinde cihazınızı ilk günkü gibi size teslim edecektir.
Hem gezici servis aracı hemde telefonun ucunda hazır olarak bekleyen teknik servis kadromuz, arızalarını çabucak giderip sizi can sıkıcı problemlerden kurtarmayı amaçlıyor. İşinde son derece yetenekli ve ciddiyeti elden bırakmayan teknik servis kadromuzla gönül rahatlığı ile arızalı Arçelik,Ariston, Bosch marka ürünlerinizi teslim edebilirsiniz. Güvenirlik, emniyet ve uygunluklarının tespiti amacı ile özel kalite ve hassasiyet kontrollerinden geçirilmiş, özellikle beyaz eşya, klima veya kombiniz için geliştirilen Orijinal Parçaları/Aksesuarları kullanılmaktadır.Verilen hizmetin sorumluluğunu üstlenen kurumsal yapı ile özel marka kalite standartlarına ve sürekli geliştirilen teknik talimatlara göre bakım/onarım yapılmaktadır.
Servislerimiz, tüm problemlere karşı hazırlıklıdır. Kaliteli ve garantili yedek parça, tamir, bakım, onarım talepleriniz için bizi arayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1