Belgeli Yangın Kapısı Adana, Adana Acil Çıkış Kapısı,

Yangın Kapısında kullanılan Terimler nelerdir?

Yangın kapısını ifade ederken müşterilerimiz. Panik Barlı Kapı, Yangına Dayanıklı Kapı, Alev Geçirmez kapı, bas aç kapı, Yangın Çıkış Kapısı, Acil Çıkış Kapısı, Yangın Merdiveni Kapısı, Güvenlik holü kapısı olarak ifade edilmektedir.

ADANA SERTİFİKALI YANGIN KAPISI

Yangın kapısı nitelikli yani sertifikalı olması gerekir aksi halde yangın anında can ve mal güvenliğini riske sokarsınız. Adana Gelişmiş bir şehirdir. İnsan nüfusunun olduğu her yapıda istenmeyen olayların en aza indirmek amaçlı kaliteli malzeme kullanılsa dahi yangın gibi istenmeyen bir olay ile karşılaşılabilir. Bu istenmeyen olaylar karşısında can ve mal güvenliğini en aza indirmek için sertifikalı yangın kaplarını tercih etmede fayda vardır.

Yangın Yönetmeliğine Uygun Ölçüde Yangın Kapısı

Yangın yönetmeliğine göre eski yapılarda 70cm * 190 cm temiz net geçiş alanı istenilmektedir. Yeni yapılarda bu olay 80 cm* 205 cm ölçüsündedir. Adana Yangın kapısı İmalatçısı olarak stoklarımızda yeni yapılara göre stok yangın kapısı bulunmaktadır.

Doğru Yere Doğru Yangın Kapısı Seçimi

Adana yapı olarak eski ve yeni yapıların bulunduğu eşiz güzelliklerle dolu bir kenttir. Eski yapıların duvar ve yeni yapıların duvar yapıları arasında farklılıklar bulunmaktadır. Bu farklılık yangın kapısı kasa seçiminde önemli etken olarak karşımıza çıkmaktadır. Tüm duvar yapısına stoklarımızda corner kasa olarak nitelendirdiğimiz yangın kapıları bulunmaktadır.  Bu kasa tipi için duvar genişliği önem arz etmediği için kolaylık ile montajı yapılmaktadır. Özel Ölçüye Göre kapı imalatı yapmaktayız.

Yangın Kapısı Nerede kullanılmaktadır.

Adana da bulunan bir çok yapıda yangın çıkış kapıları kullanılmaktadır. Sırasıyla okul, hastane, otel,Pansiyon, Konaklama merkezleri, Anaokulu çok katlı yapıların tümümde yangın kapısı kullanılmaktadır. Yangın Kapısı Sertifikalı olmalıdır.

Adana Yangın Kapısı Firması

Firmamız Adana ya yangın kapısı satışı yapan bir firmadır. Yangın Kapılarımız 120 Dk sertifikalı olup nitelikli kapıdır. İstenmeyen durumda en kısa sürede çıkış yapmanızı sağlayacak panik bar kilit mekanizmalıdır.

YANGIN KAPISI ÖZELLİKLERİ ADANA

  • 120 Dk Belgeli (Yangın Sertifikalı)
  • Panik bar Kilit sistemli
  • Yaylı menteşe kapı kendini kapatmayı sağlar
  • Duman Contası, yangın anında genleşerek kapıda bulunan boşlukların kapanmasını sağlamaktadır.
  • Elektro Statik boya, Fırın boya bilinmektedir.
  • Kanat içi izole malzemeli nitelikli kapıdır.
  • Panik bar bölgesinde ek destek sacı bulunmaktadır. Ek destek sacı panik bar kilit sisteminin kullanım ömrünü uzatmaktadır.
  • Kanat havuz sac sistemi ile imal edilmektedir. Kanat sac kalınlı 1 mm DKP dir.
  • Kasa 1,5 mm DKP sac tır.

Yangın kapısı Adana

Yangın anında can ve mal güvenliği önem arz etmektedir. Can ve mal güvenliğini sağlamak için devlet yönetmelikler ile yangın kapılarına gereken özeni göstermektedir. Adana yangın kapısı hakkında gereken önemi özeni gösteren belediyedir. Bu Özen ilde yaşanabilecek yangın olaylarında en az can ve mal kaybının yaşanması içindir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1