Selam Çeyiz;pike Takımı, Nevresim Takımı, Yatak Örtüsü, Çarşaf Takımı, Battaniye, Bebek Pike Takımı, Bebek Battaniyesi, Çeyizlik Pike Takımı, Seccade Seti, Çeyiz Bohçası, Dantelli Pike Takımı, Fransız Güpürlü Pike Ve Nevresim Takımı, Çeyizlik Yatak Örtüsü

Firma:
Firma Adres:Ulubatlı Hasan Mahallesi Kafes Sokak NO:4/F – KARATAY/KONYA
Tel: 5457878999
Fax:
Mail: bilgi@selamceyiz.com
Web Site: https://selamceyiz.com

Selam Çeyiz;pike Takımı, Nevresim Takımı, Yatak Örtüsü, Çarşaf Takımı, Battaniye, Bebek Pike Takımı, Bebek Battaniyesi, Çeyizlik Pike Takımı, Seccade Seti, Çeyiz Bohçası, Dantelli Pike Takımı, Fransız Güpürlü Pike Ve Nevresim Takımı, Çeyizlik Yatak Örtüsü Hakkında

FİRMAMIZ; Konya\’da Tekstil ürünleri alanında faaliyet göstermektedir.

40 yılı aşan tecrübemiz ve profosyonel ekibimiz ile yüzlerce farklı ürün ve müşterilerimizin özel işleri için yoğun çalışmalar sayesinde pek çok işe imza atmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar müşterilerine tecrübe, memnuniyet ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1