Gamo Okul Mobilyaları

Firma:
Firma Adres:Çiğiltepe Mah. 1547 Sok. No:16 Siteler Mamak Ankara, 06260
Tel: 03123532572
Fax:
Mail: info@gamookulmobilyalari.com.tr
Web Site: www.gamookulmobilyalari.com.tr

Gamo Okul Mobilyaları Hakkında

1997 yılında kurulan firmamızla, neredeyse çeyrek asırdan beri tüm mobilya sektörünün plastik malzeme ve aksesuarlarını imal ediyoruz. Buna paralel olarak, 2003 yılından bu yana da okul mobilyası satan çeşitli firmalara monoblok (dolgu plastik oturak) üretmekteyiz.

Ankara ili Kahramankazan ilçesine bağlı Saray Mahallesinde bulunan fabrikamızda, “Gamo Okul Mobilyaları” çatısı altında, monoblok üretimimizi ve metal üretimimizi birleştirip özel ve standart ürünlerimizi kısmi değil tam üretim modeli ile üretmeye başlamış bulunmaktayız.

Firmamız çatısı altında ürettiğimiz okul sıralarımız, oturaklarımız ve sandalyelerimize 5 yıl garanti vermekteyiz.

GAMO Okul Mobilyaları olarak estetik ve fonksiyonel açıdan geliştirdiğimiz çözümlerin yanı sıra, talebe yönelik tasarımlarla özel konseptler oluşturuyor, ürünlerimizi günümüzün inovatif yapısına, sosyal ve ekonomik gereksinimlere uygun hâle getiriyoruz.

Yüksek standartlı, kaliteli malzeme kullanarak üretim şartlarını oluşturup geliştirerek müşteri memnuniyetini ve kullanıcı deneyimini en üst düzeye çıkarmak üzere üretim yapıyoruz.

Üretim evrelerimizde; kalite, katma değer, ihracat gibi unsurlarla ülke ekonomisine katkıda bulunmanın yanında çevrenin korunması, tabiat ve doğal denge unsurlarına da ehemmiyet gösteriyoruz. Evrensel değerlere saygı duyuyor, doğayı koruma misyonuyla dikkatli ve titiz hareket ediyoruz.

Üretim değerlerinin verdiği sorumluluk vizyonu neticesinde inovasyonu sürdürülebilir ve uygulanabilir tekniklerle yürütüyoruz.

Hizmet kalitemizi sürekli güncelleyerek hem inovasyon sağlıyor hem de müşterilerimizin zamanını ve haklarını koruyoruz.

Yurt içinde ve yurt dışında ürünlerimizi tercih eden siz değerli ve seçkin müşterilerimize şunları söylemekten gurur duyarız: “Her zaman, standart kalitenin üzerinde üretim yapmaya devam etmek için çok çalışacağımızdan emin olabilirsiniz!”.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1