FIX CONSULTING (Fix Consulting)-Ankara Fix Danışmanlık-İhracat & Büyüme Odaklı

Firma:
Firma Adres:Mustafa Kemal Mahallesi 2139. Cd, Azizoğulları Plaza, 20/6, Çankaya/ ANKARA
Tel: 05321309437
Fax: 0312 511 66 64
Mail: fixdanismanlik@gmail.com
Web Site: https://fixdanismanlik.com/

FIX CONSULTING (Fix Consulting)-Ankara Fix Danışmanlık-İhracat & Büyüme Odaklı Hakkında

Merkezi Ankara’da bulunan firmamız, geliştirdiği eşsiz metodolojiler ile işletmelerin ve kurumların ihracat kapasitelerini en verimli şekilde kullanabilmelerine olanak sağlayacak özgün çözümler üretmektedir. Her işletmenin biricik ve farklı ihtiyaçları olduğunun bilincinde olarak, uygun ihracat stratejisini firmanız ile birlikte değerlendirir, hedef pazarda ilgi çekici bir oyuncuya dönüşmenize katkıda bulunur. Sunmuş olduğu ticari istihbarat ve rekabet analizi, ihracat ve iş geliştirme, dijital pazarlama , e-ticaret, finansal modelleme ve çeşitli kurum içi eğitim hizmetlerinden şirketiniz için en uygun olanına birlikte karar verdikten sonra, siz ihracat hacminizi büyütürken marka bilinirliğinizi ve hedef kitleniz tarafından erişilebilirliğinizi artırmanın tadını çıkarırsınız.

FIX isminin açılımı İngilizce “Fast” “Intelligence” & “Export” kelimelerinden oluşuyor. Türkçesi Hızlı İstihbarat & İhracat olan ve tam olarak ta aynı misyonla çıktığımız yolda hedefimiz Türk işletmelerinin ve kurumlarının rekabetçiliğini artırarak Türkiye’mizin ticari katma değerine bir destekte bulunmaktır.

Bazı katma değerli hizmetlerimiz;

Ticari İstihbarat ve Kapsamlı Rekabet Analizi
İhracat ve İş Geliştirme Hizmetleri
Dijital Pazarlama Hizmetleri
E-ticaret/ihracat
Finansal Modelleme
360° Eğitim
Gizlilik: Yapılan çalışmanın kendisi, tüm içeriği, her türlü bilgi belge tamamen mahremdir.
Etik Değerler: Çalışmanın hiçbir parçası, yöntemi ve çözüm önerileri; etik, ahlaki ve yasal olmayan fikir ve uygulamalar içermeyecektir.
Saygınlık: Kurumsal ve kişisel saygınlık her türlü değerin üzerinde tutulacak, gölge düşmemesi için bu konuda hiçbir risk alınmayacaktır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir