Dizayn Makina Vida Kovan İmalatı

Firma:
Firma Adres:Yenidoğan Mahallesi Karakaş Sokak Erciyes Sanayi Sitesi No:12/72
Tel: 02126124044
Fax: 02126125251
Mail: muhasebe@dizaynvida.com
Web Site: www.dizaynvida.com

Dizayn Makina Vida Kovan İmalatı Hakkında

2004 Yılında Murat Yeleğen tarafından İstanbul/Bayrampaşa’da kurulmuş olup kısa sürede plastik sektöründe yerini almıştır…

Dizayn Makina Vida Kovan İml. San Ve Tic. Ltd. Şti.20 yıllık tecrübe ile kuruluş olup,Plastik Sektöründeki Makineci ve İmalatçıların ihtiyaçlarına uygun olarak bakım, onarım, imalat işleri ve teknik destek olarak hizmet vermek suretiyle kısa zamanda sektördeki yerini almıştır. Kurulduğu günden itibaren her zaman ve her koşulda sindirilebilir rekabetçi pozisyona sahip, faaliyet gösterdiği müşteri sektörlerinde kesin ve uygun hizmet anlayışı ile etkili çözümleri sunan iyi şirket olmayı hedeflemektedir.

Yaptığı İşlerde, kaliteden ödün vermeden, hizmeti ve zamanı doğru kullanarak, büyük bir ciddiyet içerisinde maksimum müşteri memnuniyetini sağlamayı amaç edinmiştir. Bireysel ve kurumsal etkinliğini artırma ihtiyacı olan her firmaya etkili ve ekonomik çözümler sunarak, istenilen hizmeti vermiştir. Rakiplerimize göre kalite ve fiyat avantajı oluşturmayı hedeflemiştir.

İnanıyoruz ki vermiş olduğumuz hizmet ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile her geçen gün çoğalan yurtiçi ve yurt dışı portföyümüz sayesinde Plastik Sektörüne varlığımızı katkılarımızla hissettireceğiz.

It was founded by Murat Yeleğen in Istanbul / Bayrampaşa in 2004 and took its place in the plastic sector in a short time.

Design Machine Screw Barrel Iml. Renown. Ve Tic. Co. Ltd. It was established with 20 years of experience and It has taken its place in the sector in a short time by serving as maintenance, repair, manufacturing works and technical support in accordance with the needs of Machinists and manufacturers in the Plastics sector. Since its establishment, it aims to be a good company that has a competitive position that can be digested at any time and under any conditions, providing effective solutions with a precise and appropriate service understanding in the customer sectors in which it operates.

In its works, it aims to ensure maximum customer satisfaction with great seriousness by using the service and time correctly without compromising quality. By providing effective and economical solutions to every company that needs to increase its individual and corporate effectiveness, it has provided the desired service. It aimed to create quality and price advantage over our competitors.

We believe that with our service and customer satisfaction understanding, we will make our presence in the Plastics sector feel with our contributions thanks to our domestic and international portfolio, which is growing every day.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1