Adana Organizasyon HAYALİM ORGANİZASYON

Firma:
Firma Adres: Ertuğrul Gazi mahallesi 18016 sokak aydın grup sitesi b blok 10. Kat no. 19 Sarıçam / ADANA
Tel: 05435352526
Fax: 04143160663
Mail: hayalimorganizasyon01@gmail.com
Web Site: http://www.hayalimorganizasyon.com

Adana Organizasyon HAYALİM ORGANİZASYON Hakkında

Organizasyon Şirketi,
Bebek için hediye partisi,
Çocuk partisi,
Dini etkinlik,
Doğum günü partisi,
Düğünler,
Düğün ve nişan,
Emeklilik partisi,
Evlilik yıl dönümü,
Katering,
Kızlar için 15. yaş günü,
Kurumsal etkinlikler,
Kurumsal toplantı organizasyonu,
Okul etkinliği,
Temalı parti,
Temalı partiler,
düğün,
palyaço,
nişan,
açılış,
sünnet,
katring,
gelin Masası,
maskot,
doğum günü,
gelin yolu,
özel etkinlikler,
evlilik teklifi

Vizyon :
Hizmet verdiği bölgelerde, müşteri memnuniyeti odaklı, en çok tercih edilen ve en verimli araç kiralama şirketi olmak.
Misyon:
En üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamak için; hızlı, güven verici, keyifli, teknolojiye dayanan ve kolay ulaşılabilir araç kiralama hizmeti sunarken, tüm paydaşlarına değer yaratan bir şirket olmak.

Hayalim

Alışılmışın dışında yılar boyu unutulmayacak sadece size özel bir düğün planlamak istiyorsanız; sınırlarını zorluyor, çok farklı konsept düğünler tasarlayarak. o en anlamlı günü unutulmaz kılıyor düşlerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.

Yaptığımız organizasyonlar ile, Sizi yansıtacak, Sizinle anılacak ve unutulmayacak kusursuz konsept düğünler planlıyor o en anlamlı gününüzü unutulmaz kılıyoruz.

Amacımız ; müşterilerimiz için en özel günlerinde hayallerini, arzularını gerçeğe dönüştürmek ve unutulmaz bir iz bırakmaktır.

Lütferdeseniz ; Genç, dinamik, güleryüzlü ve çalışkan ekibimiz ile hayalinizdeki düş sahnesini gerçeğe uyarlamak, mutlu anlarınızda yanınızda olmak ve mutluluğunuzu paylaşmak istiyoruz.

İyi bir kalite ve hizmeti sunmakla beraber, sizin isteklerinizi göz önüne alarak bu önemli organizasyona ev sahipliği yapıyoruz. Siz düğününüzde eğlenmenin ve misafirlerinizle ilgilenmenin tadını çıkarırken gerekli tüm detayları sizin adınıza büyük bir titizlikle yürütüyoruz. Düğün salonları\’ nın en önünde gelen yeniliklere açık olan salonlarıyla modern ve güncel müzik tarzıyla size ve misafirlerinize unutulmaz anlar yaşatıyoruz.

Müşterilerimize düğün salonları fiyatlarının uygun olmasının yanı sıra düğün salonu fiyatlarında ödeme kolaylıkları da sunuyoruz ve salonumuz da yapacakları her türlü organizasyonları için ödeyecekleri rakamı bilip ekstra olarak başka bir ödeme yapması gerekmiyor.

Hayatınız boyunca sizinle birlikte anılacak her türlü karmaşadan uzak görkemli ve kusursuz bir düğün organizasyonu için konusunda uzman profesyonel kadromuzla sizleri yalnız bırakmıyor, süprizlerle dolu muhteşem bir şölene davet ediyoruz. Alışılmışın dışında yılar boyu unutulmayacak sadece size özel bir düğün planlamak istiyorsanız; sınırlarını zorluyor, çok farklı konsept düğünler tasarlayarak, o en anlamlı günü unutulmaz kılıyor ve düşlerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Yaptığımız organizasyonlar ile, sizi yansıtacak, sizinle anılacak ve unutulmayacak, kusursuz konsept düğünler planlıyor, o en anlamlı gününüzü unutulmaz kılıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1