Yangın Hidroforları

Yangın söndürme alanında su veya öteki söndürücülerin tazyikini çoğaldırmak emeliyle kullanılan yangın hidroforları, oldukça nitelikli bir tasarım ile teslim edilmektedir. Sıfır mahsul garantisi ile yangın söndürme eylemlerinde takviyeci teçhizat olarak dayanıklılık testlerinden geçirilmektedir. Bütün otomatik koli hidroforlar, koli hidrofor, frekans hakimiyetli hidrofor ve yatay pompalı hidrofor cinsleriyle sektörünüze uygun tüm hidroforlar mevzusunda takviyeci oluyoruz.

Yangın hidroforlarında en dikkat edilmesi gereken şey tazyiklendirilecek akışkanın içerisinde katı partiküller ve lif olmamasıdır. Çünkü katı cisimler hidroforu tıkayabilir ve istenen tazyik elde edilemez. Tek, iki veya üç pompalı olarak üretilebilen yangın hidroforları hangi tasarım uygun ise evvelden etüt çalışması yapılarak kararlaştırılmaktadır. Bu üç pompa alternatifinin yanı gizeme daha fazla pompa da dahil edilebilmektedir.

Elektrik hakimiyet ve koruma sisteminin de mevcut olduğu yangın hidroforları, büyük fabrikalarda, geniş sanayi alanlarında ve devasa limanlarda çok yaygın olarak kullanılmaktadır. Otomatik olarak devreye girebildiği gibi manuel olarak da kullanılabilmektedir

Yangın Hidroforu Maliyetleri

Akışkanların tazyiklendirilmesinde kullanılan ehemmiyetli bir teçhizat olarak yangın hidroforları maliyetleri, üstlendiği işleve göre oldukça caziptir. Muhtelif sektörlere uygun tasarımlarımızla en uygun maliyet önerilerini vermeye devam ediyoruz. Şirketimizin yarıyılsal kampanyaları ve cazip ödeme basitlikleri ile harcayıcı arkadaşı olduğunu bir kere daha andırdırmak isteriz.

Basma gövdesi, emme gövdesi, mil, koruma sacı, difüzör gövdesi, çark, motor taşıyıcı, alt ayak ve ayak gibi ünitelerde kullanılan malzemeye göre yangın hidroforu maliyetleri değişmektedir. Yangın hidroforu maliyetlerini bilmek, toplu alımlardaki indirimlerden yararlanmak ve cazip önerilerimizi dinlemek için bizimle bağlantıya geçme mevzusunda kararsız etmeyiniz. Dilerseniz işyerimizi ziyaret ederek iş ortaklığımızı yerinde araştırabilirsiniz. Mahsullerimizin tesliminden sonra da çözüm ortaklığımız devam edecektir.

Yangın Hidroforu Tercihi

Kullanacağınız alana göre sektörel tahlil yapıp yangın hidroforu tercihi mevzusunda takviyeci oluyoruz. Bu sektörde geliştirdiğimiz hizmet ağımız ve profesyonel bakış açımız ile tecrübelerimizi paylaşmaktan sevinç alıyoruz. Yangın hidroforu tercihinde ilk kere dinleyeceğiniz onlarca ayrıntı, bilgi birikiminize katkı sağlayacak ve bu işte siz de profesyonelliğe adım atacaksınız.

Yangın hidroforu tercihinde en fazla dikkat edilmesi gereken unsur doğru hidrofor tercihidir. Ne kadar suyu ne kadar müddetle tazyiklendirmek istiyorsunuz? Öteki söndürme akışkanlarından hangisini kullanıyorsunuz? Sektörünüzdeki en uygun söndürme sistemi hangisi? Bunu kuvvetlendirmek için hangi metotlar izlenmeli? Biçimindeki suallerinize uzman kadromuzla doyurucu ve bilimsel cevaplar veriyoruz.

Yangın Hidroforu İdaremeliği

Yangın hidroforu imalatında şirketimizin en çok dikkate aldığı mevzuat yangın hidroforu idaremeliği olmaktadır. “Binaların Yangından Korunması Hakkında İdaremelik” ile TS EN 12845+A2; Sabit Yangın Söndürme Sistemleri, Otomatik Püskürtme Sistemleri, Tasarım, Montaj ve Bakım” adlı mevzuatlar yangın hidroforu idaremeliğini de içinde barındırmaktadır.

Türk Standartları Enstitüsü standartlarının en yaygın olarak kullanıldığı sektörümüzde Avrupa nitelik standartları da yer almaktadır. Tüm mahsullerimizde nitelik sertifikası bulunması seçim edilmemizin nedenlerinden birisidir. Nitelikli ve dayanıklı mahsullerimizin kurulumundan sonra kumpaslı olarak bakımlarının yapılması ve alıcılarımızın ekstra arzlarına karşılık vermemiz, karşılıklı diyalog geliştirmemize ve irtibatımızın kuvvetlenmesine katkı sağlamaktadır.
Yangın Hidroforu Kurulumu

İmalden sonraki süreçte nitelik hakimiyeti yapılan tüm mahsullerimizin kurulumu gibi yangın hidroforu kurulumunda da tecrübeli takımımız yanınızda olmaktadır. Kurulum sırasında karşılaşılan beklenmedik problemler, kurulum sonrası ilk çalıştırma, bakım ve onarım operasyonlarında her zaman yanınızdayız.

Sipariş evveli etüt çalışması, bağlantı, siparişin alınması, imalin sağlanması, hakimiyetlerin yapılması, kurulum, çalıştırma ve periyodik bakım harekâtlarının hepsi işletmemiz garantisi ile yürütülmektedir. Web sitemizden mahsullerimizi araştırabilir, referanslarımıza bakabilir ve bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Yangın Hidroforu Kurulumu, Yangın Hidroforu Tercihi, Yangın Hidroforu İdaremeliği ,Yangın Pompası İdaremeliği, Yangın Pompası Tercihi, Yangın Pompası Kurulumu, Yangın Pompası İstanbul, Yangın Pompası Maliyetleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • Yaşar Çelik İlköğretim Okulu
  • Bala Öğretmenevi.
  • Toki Dumlupınar İlköğretim Okulu
  • Hüseyin Korkmaz Anadolu Lisesi
  • Akçaabat Şehit Gökhan Uzun Fen Lisesi