TEDAŞ HARİTA TEKNİKERİ ALIMI

Kamu düzeyinde Tedaş adanada harita teknikeri alımı yapacaktır. Harita Teknikeri için önlisans mevzunu olması ve Kpss den 60 puan almak yeterlidir.

Son başvuru tarihi 27.02. 2017 dir. Tedaş bu personel alımını kamu düzeyinde yapmaktadır. 2 Kişilik bir istihtam sağlamaktadır.

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE ***İSTİHDAM EDİLECEK PERSONELİN 4046 SAYILI KANUNUN 22’NCİ MADDESİ KAPSAMINDA DİĞER KAMU KURUMLARINA NAKİL HAKLARININ BULUNMADIĞI VE 2014/7140 SAYILI KARARNAME EKİ ESASLARA GÖRE 657 SAYILI KANUN 4/C MADDESİ KAPSAMINDA GEÇİCİ PERSONEL OLARAK ATANAMAYACAKTIR.***Sözlü sınavları TEDAŞ Genel Müdürlüğü(ANKARA)adresinde yapılacaktır.*** Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. – Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. – Taleplerde 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2016 KPSS P93 60 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir – Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. – Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. – Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. – Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. – Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. – İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. – Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Başvuru yapmak için İşkurun online sistemi üzerinden yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • Türkören Hasan Erdoğan İlkokulu
  • Beypazarı Anadolu Öğretmen Lisesi
  • Necmiye Gençalioğlu Anaokulu
  • Ahmet Karabucak İlköğretim Okulu
  • Parmakkapı Köylere Hizmet Götürme Birliği İlkokulu