Rüyada Adamlar Görmek

Rüyada adamlar görmek, tek bir biçimde deyim edilmez. Rüyayı gören bireyin uykusunda gördüğü adamların fiziksel ve ruhsal gidişatları düşün yorumunu doğrudan etkilemektedir. Misalin düşte gülen adamlar görmek, düşü gören bireyin bazı yanılgılar yapabileceğine bunun da kendisini güzel olmaya vaziyetlere düşüreceğine yorulurken, düşte ağlayan adamlar görmek, bolluk, fayda, rahmet ve şifa anlamına gelir.

Rüyada Çirkin Adamlar Görmek

Rüyayı gören bireyin dertleneceğine, başkaldırı edeceğine, kendisini aşan meselelerle karşılaşacağına, emeklerinin bir anda bedelsizleşeceğine, zaferlerinin hiçe sayılacağına, kendisine karşı makûs laflar sarf edileceğine ve kaşlarının çatılacağına işaret eder.

Rüyada Yaşlı Adamlar Görmek

Rüyayı gören bireyin kendisinden katlanmayı, inanmayı, çabayı, fedakarlığı, mütevaziliği, olgunluğu ve yaşamı bildiği ve asla bırakamadığı bir bireyin varlığına alamet eder. Rüya sahibini hayattaki zafersizliklere, negatifliklere ve makûsluklara karşı eforlu kılan bir insan olduğu anlamına gelir.

Rüyada Silahlı Adamlar Görmek

Rüyayı gören bireyin bir ekip asılların farkına varacağına, dinleyeceği bazı laflar sayesinde kafasındaki taşların yerine oturacağına, bu sayede öğrenmediği bazı reelleri bileceğine dedikodu edilir. Bu vaziyet hem pozitif hem de negatif vaziyetler için geçerlidir.

Rüyada Takım Elbiseli Adamlar Görmek

Rüyayı gören bireyin elinde çantayla, bir buluşmadan öbürüne gidip gelen, kariyer ve makam sahibi kimse olacağına, iş dünyasında ehemmiyetli bir kişilik haline geleceğine, galibiyetten galibiyete koşacağına ve üstüne aldığı her işi layığıyla yerine getireceğine deyim edilir.

Rüyada Yabancı Adamlar Görmek

Rüyayı gören bireyin öğrenmediği işlerde bilgi sahibi olacağına, tecrübesiz olduğu bir ekip hadiselere karşı da bilindiklik edineceğine bu sayede daha eforlu ve daha teçhizatlı hale geleceğine, bunun da yaşamda bazı kazanımlar ve başarılar elde etmesine taşıtı olacağına işaret eder. Kudret ve hikmet olarak açıklanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
  • Merzifon Ticaret Meslek Lisesi
  • Veyselefendi İlköğretim Okulu
  • Nevşehir Halil İncekara Bilim Ve Sanat Merkezi
  • Beydeğirmeni İlkokulu