Rüyada Adam Hırpalamak

Rüyada adam hırpalamak, düş sahibinin, iş yaşamında ya da aile yaşamında söylememesi gereken bir şeyleri afaki ve pervasız bireylere söyleyeceğine, bu bireylerin de bu vakayı ve dinlediklerini başkalarına anlatmak suretiyle ortalığı karıştıracağına ve çok makûs ve istenmeyen vakaların yaşanmasına neden olacağına ve bu vaziyetten korunmak için daha dikkatli olunması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Adam Hırpalayarak Öldürmek

Düş sahibinin, iş yaşamında ya da sosyal yaşamında ağzından kaçıracağı bir şey suratından çok büyük bir kasvete gireceğine, çok üzücü ve geri dönüşü olmayan kusurlar yapılmasına neden olacağına, bu surattan daha ihtiyatlı ve daha dikkatli olması ve konuşmadan evvel birkaç kere düşünmesi gerektiğine alamet eder.

Rüyada Adam Hırpalandığını Görmek

Rüyayı gören şahsın, kendisine aile yaşamında ve iş yaşamında çok büyük dayanakları dokunmuş olan, çok yardım gördüğü, hoşlandığı ve saydığı bu şahsa çok büyük dualar edeceğine, başına bir şey gelmemesi için Allah’a dileneceğine ve her zaman şükredeceğine deyim edilir.

Rüyada Birini Hırpalamak

Rüyada hırpalanan şahsın, çok iyi ve çok hoş vakalar ve işler ile karşılaşacağına, kasvetlerinden ve yeislerinden en kısa zamanda kurtulacağına, hırpalayan şahıs tarafından kendisine dayanak eli uzatılacağına dedikodu eder.

Rüyada İnsan Hırpalamak

Rüyada hırpalanan şahsın çok uzun zamandan beri dört gözle beklediği, nerdeyse tüm yaşamını baştan alt değiştirecek hayırlı ve keyifli bir haberi hırpalayan şahıstan alacağına delalet edilir.

Rüyada Adam Öldürmek

Düş sahibinin, iş yaşamı ile alakalı olarak ortaya çıkan bir meseleyi hemen çözmesi gerekirken uzunca bir zaman beklettiği için çok geç kaldığına ve bu surattan çok büyük bir kusura düşeceğine, çok güç vaziyetlerle ve zahmetli vakalar ile karşı karşıya kalacağına işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • Bozköy İlkokulu
  • Şehit Yüzbaşı Erdal Okul Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
  • Mezitli Anaokulu
  • Doğular İlkokulu
  • Karakavak İlkokulu