Rüyada Adam Görmek

Rüyada adam görmek, hoşluk ve hayır bulmaya delalet eder. Düş sahibi için hoş nasipler almak, destek ve fayda görmek, sıhhatli olmak biçiminde deyim edilir. Rüyada adam görmek, zaman içinde haysiyet, zenginlik ve popülasyon elde etmeye işaret eder. Her anlamda düş sahibi için karda olmak biçiminde deyim edilir. Düşsında adam gören bireyin etrafı geniş olacak ve çevresinde kendisine hürmet dinleyen, önünde eğilen ve kendisine itaat etmeye her an hazır olacak kimseler bulunacak demektir. Hoş ve iç açıcı haberler almak, sürpriz büyümeler yaşamak olarak ifade edilir.

Rüyada Adam Vurmak

Boş söz eden, elle yakalanır, gözle görülür bir yanı olmayan, yardımsız iddialar anlamına kazanç. Düş sahibi hakikatliği olmayan bu sözlerden rahatsız olacak ve bu bireylere gereken yanıtı vermekten geri durmayacak demektir.

Rüyada Adam Öldürdüğünü Görmek

Düş sahibinin içine tasa olan, gündeme getirmediği ama hiç unutamadığı şeyleri, zamanı geldiğinde söyleyip, içindekileri kusmasına delalet eder. Düş sahibi kendine ağır gelen bu sözlerden, onları söyleyip, içini dökmek sureti ile kurtulacaktır.

Rüyada Adam Kovalamak

Düş sahibini uğraştırıp, peşinden koşturacak birey olarak deyim edilir. Düş sahibi, zamanında borç verdiği bireyden parasını geri alabilmek için o bireyin peşinde koşarak bir hayli sürünmek zorunda kalacaktır.

Rüyada Adam Bıçakladığını Görmek

Kısmet tutmak anlamına kazanç, Düş sahibi hayalindeki bireyi bulacak ve onunla büyük bir saadet yaşayacak, bu mutluluk daim olacak diye yorumlanır.

Rüyada Adam Yakmak

Düş sahibinin haklılığını delil edip, hissesine düşeni almak için çok koşturduğu bir davadan bırakması ve geri adım atması anlamına kazanç. Birey bu işin peşinde o kadar çok emek tüketmiştir ki artık ümitlerini harcamış ve geri adım atmak için karar almıştır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • Göllü Ortaokulu
  • Dadaloğlu İlkokulu
  • Çukurova Ün.Devlet Konservatuvarı Müzik Ve Sahne Sanatları Lisesi
  • Büyüknacar Armutlu Kozcağız İlkokulu
  • Mehmet Keçik İlkokulu