Rüyada Adam Bıçaklamak

Rüyada adam bıçaklamak, şahsın büyük gizemlere sahip olduğunu ya da geçmişinde çok makûs hadiselere karıştığını ve bu sebeple devamlı kaygı yaşadığını, huzursuzluk suratından arkadaşlarını ve dostlarını da kaybettiğini işaret eder. Aynı zamanda çok büyük pişmanlıklara da delalet eden düş, şahsın her şeyden elini eteğini sürükleyip, kendi halinde bir hayatı seçtiğini ve bu sebeple asosyal bir yaşama sahip olduğunu da bildirir. Rüyasında adam bıçakladığını gören şahıs, istemeden bir başkasının yaralanmasına ya da can vermesine de neden olabilir. Öbür yandan şahsın kendisine hasar vereceğini düşündüğü bir düşmanına ya da bir kimseye savaş açıp, onunla çaba edeceğine de yorumlanır.

Rüyada Birini Bıçaklayarak Öldürmek

Rüyasında tanımadığı birini bıçaklayarak öldürdüğünü gören şahsın yaşamına serüven dolu bir insan girer ve şahıs pek çok değişik insanla tanışacağı civarlara girer. Aynı zamanda yaşamının pek çok somurtkanlıklarla dolu olacağını ve çok rakamda badire atlatılacağını da bildirir. Düşsında tanıdığı bir şahsı bıçaklayıp öldüren kimse ise, o şahsı yaşamının geri kalanına da dahil eder ve ömür boyu görüşürler. Bu düş başka bir yoruma göre, şahsın pişmanlık dinlediği bir hadisenin düşü görmesinin ardından yine gündeme geleceğini, istenmeyen gizemlerin ifşa olacağını da deyim eder.

Rüyada Biriyle Tartışma Edip Bıçaklamak

Rüyasında evvel biriyle tartışma ettiğini sonra da bıçakladığını gören kimsenin tüm aile yaşamı alt üst olur. Yaşadığı vakalar sonucunda şahsın içinden çıkamayacağı gidişatlar oluşur ve konutlu ise parçalar, anne babası ile arası bozulur, işleri yolunda gitmez. İslami açıdan şahsın çok büyük bir günah işlediğine ve bu sebeple tövbe etmesi gerektiğine de yorulmalıdır. Rüyasında tartışma edip birini bıçaklayan şahıs, yakın dostlarından ve arkadaşlarından olur, yalnız kalır. Bu düşü gören kimsenin çok yakın arkadaşlarının ya da hoşlandıklarının ardından iş çevirip, onları sırtından vuracağı anlamına da gelmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • Mehmet Zumra Kuş Ortaokulu
  • Babaeski Atatürk Anadolu Lisesi
  • Halk Eğitim Merkezi
  • Böğrüeğri İlkokulu
  • Halk Eğitim Merkezi