Rüyada Adak Görmek

Rüyada adak görmek, düş sahibinin iyi amaçlar ve iyi dilekler taşıdığına fakat karşısına her zaman kendisi gibi iyi kalpli kimselerin çıkmayacağına delalet eder. Makûs bir düş değildir fakat düş sahibinin her zaman uğrunun yaver gitmeyeceğine, bazen mukadderatın işveleri ile karşılaşacağına ve hayal kırıklığı yaşayacağına deyim edilir. Düşyı gören şahsın en büyük çıkmazının yanlış şahıslara umut bağlamasıdır ve bu bireyler kendisini hep yarı yolda vazgeçeceklerdir diye ifade edilir.

Rüyada Adak Adamak

Rüyada adak adamak, düş sahibinin çok istediği bir şey için Allah’a el açtığına ve ondan dayanak yalvardığına işaret eder. Bu düş olduğu gibi deyim edilir ve düş sahibinin gerçekten de yoluna adak adadığı bir dileğinin olduğu biçimine yorumlanır.

Rüyada Adak Kesildiğini Görmek

Rüyasında adak kesildiğini gören şahsın düşü, kendisinin çok yiğit kimse olduğuna yorulur. Birey, iki eli kanda olsa yeniden de lafını yerine getirir, ettiği sözlerin ve attığı adımların artta durur, iftiharından ve gururundan hiçbir vaziyette ödün vermez diye yorumlanır.

Rüyada Adaklık Koyun Görmek

Rüyada adaklık koyun görmek, düşü gören şahsın, yerine getirmesi gereken bir lafı olduğu anlamına kazanç. Birey şayet o adaklık koyunu aldığını görürse lafını yerine getirmeyi muvaffak olacak ve alnının akı ile bu işin altından kalkmış olacaktır.

Rüyada Adak Eti Yemek

Rüyada adak eti yemek, gıybet etmeye ya da bir şahsı haksız yere yargılayarak onun günahına girmeye işaret eder. Düş sahibinin yakınındaki bir insanla alakalı yanlış düşüncelere kapılacağına deyim edilir.

Rüyada Adak Eti Dağıtmak

Rüyada adak eti dağıtmak, şahsın, iyi hedeflerle yaptığı hayrın Allah katında makbul sayılacak kadar ehemmiyetli olduğuna ve insanların arttan hoş konuşup, kendisi için dualarını noksan etmeyeceklerine işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • Çuhadarlı Güzeloba İlkokulu
  • Çakıllar Vali Kemal Katıtaş Ortaokulu
  • Türkkonut Anaokulu
  • Hacıismail Ortaokulu
  • Şehit Piyade Er Mevlüt Aydoğan Ortaokulu