Rüyada Ad Görmek

Rüyada ad görmek, en hayırlı ve makbul olan düşler arasındadır. Rüyayı gören şahsın yaşamında yeni bir yarıyılın yaşanacağına, bu süreçte tüm kasvetlerin, meselelerin, güçlüklerin giderileceğine, hoş fırsatların elde edileceğine, huzurun, bolluğun, yararın ve sevincin noksan olmayacağına, makûs hallerin ve vaziyetlerin kalmayacağına ve hayatın pozitif güzergahlarının ön tasarıya çıkacağına deyim edilir ve talih olarak kabul edilir.

Rüyada Ad Dinlemek

Rüyayı gören şahsın yaşamında sanki devrim kalitesinde büyümeler olacak demektir. Rüya sahibinin uykusunda tanıdığı bir şahsın ismini dinlemesi ondan hoş haberler alacağına yorulurken, kendi ismini dinlemesi de yeniden hayır olarak kabul edilir ve kendisine isabet edecek bir iyiliğe ve hayra yorulur.

Rüyada Ad Soyad Yazmak

Rüyayı gören şahsın yaşayacağı pozitif, kısmetli ve hoş vakalar sayesinde tabir yerindeyse sanki yine doğmuş gibi sezeceğine ve sanki apayrı biri olduğunu düşüneceğine ve tertemiz bir yaşama adım atarak çok mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada Ad Koymak

Rüyayı gören şahsın bir insana uyumunu sağlaması, zaferli olması, şöhret yapması ve makam edinmesi için destekçi olacağına ve o kimsenin yaşamına büyük bedeller katacağına dedikodu edilir. Rüya sahibinin tabir yerindeyse birini baştan yaratacağı anlamına gelir.

Rüyada Ad Değiştirmek

Rüya sahibinin mevcut olan olanaklarından ve koşullarından hoşnut olmadığına, hayat standartlarının, parasal gücünün ve hasılatının kendisi için yeter gelmediğine bu sebeple yeni işler yaparak daha iyi bir yaşam kurmak için çabaladığına delalet eder.

Rüyada Ad Söylemek

Rüyasında ad söylediğini gören şahsın suratı gülecek, işi eforu rast gidecek, bahtı ve nasibi açılacak, duaları, tövbeleri ve dilekleri kabul olacak, Allah bundan sonra kendisine hoş yazılar yazacağı gibi gönlünden geçenleri yaşamayı da ona kısmet edecek demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • Süleyman Türkmani İlkokulu
  • E.Aktasalanı İlköğretim Okulu
  • Yolgeçer İlkokulu
  • Mustafa- Keziban Bayramer İlköğretim Okulu
  • Topluca Yıldız Esençay İlkokulu