Rüyada Ada Görmek

Rüyada ada görmek, bazen kasvet bazen mutluluk anlamına kazanç. Hayırlı ve hoş konutluluklara, aile içinde uyuma ve mutluluğa deyim edilirken bir yandan da güçlüklere, kıtlığa, yokluğa ve hastalıklara deyim edilir. Bu düşün kesin yorumu için düşün nasıl görüldüğünü öğrenmek gerekir. Bazı düş deyimleri, bu düşü daha ziyada düş sahibinin aile içindeki, iş yaşamındaki ve etrafındaki bireylerle olan ilişkileri üzerinden yorumlar.

Rüyada Ada ve Deniz Görmek

Düş sahibinin kendisine en yakın bulduğu bir birey ile minik bir fikir ayrılığı ya da ağız dalaşı yaşamasına fakat bunun bir darıllığa ya da ayrılığa neden olmadan kısa zamanda tatlılığa bağlanmasına deyim edilir.

Rüyada Ada Satın Almak

Daha çok hane içi ile deyim edilir. Ailede yaşana meselelerin artık son bulmasına, aile içinde mutluluğun ve huzurun hâkim olmasına delalet eder. Bu mutluluğun ve huzurun sebebi borçların ödenmesi ve uyumun yerine gelmesidir.

Rüyada Adada Olduğunu Görmek

Düş sahibinin eli sarih olduğuna delalet eder. Birey yakın bir zamanda çok güç gidişatta kalmış olan bir yakınına parasal anlamda destek etmek zorunda kalabilir.

Rüyada Adada Mahsur Kalmak

Rüyada adada mahsur kaldığını gören bireyin parasal kasvetleri bitecek demektir. Düş sahibi yeni bir işe girecek ya da ücretine zam alacak ve bu sayede daha rahat yaşamaya başlayacaktır.

Rüyada Adaya Gitmek

Düş sahibinin mülkünü paylaşmasına işaret eder. Birey kardeşleri ya da anne, babasıyla elde ettiği büyük mirası paylaşacaktır. Rüyada adaya gitmek, cömert bir bireyin varlığı ile deyim edilir.

Rüyada Issız Adaya Düşmek

Rüyasında bir adaya düştüğünü gören birey çok para kazanması sayesinde herkesle arasının bir anda düzeleceğine ve etrafında çok rakamda insan olacağına yorulur.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • Turgut Reis İlköğretim Okulu
  • Halk Eğitim Merkezi Ve Akşam Sanat Okulu
  • Muradiye Uluşar Bolu Ortaokulu
  • Beğel Ortaokulu
  • Ertuğrulgazi İlkokulu