Rüyada Acur Görmek

Rüyada acur görmek, çok makbul ve hayırlıdır. Düş sahibinin uğrunun döneceği, nasibinin ve işlerinin açılacağı, yaşamının yoluna gireceği ve isteklerinin birer birer asıllaşacağı anlamına kazanç. Mutluluk, sıhhat, cümbüş, ağzı tadı ve neşe olarak değerlendirilir ve düş sahibinin hayatından yana kaçmış olan ağız tadının yerine geleceğine işaret eder. Sıhhat ve zenginlik içinde rahat bir ömür yaşamaya deyim edilir.

Rüyada Acur Yemek

Bir birey şayet düşünde acur yediğini görürse o kimse, yapacağı hoş ve hayırlı işler sayesinde takdir toplayacak, pek çok birey tarafından tebrik edilecek ve günlerce kendisi hakkında methiye dolu laflarla bahsedilecek demektir.

Rüyada Acur Toplamak

Rüyada acur toplamak, karlı işlere girmeye, elde edilen hasılat ile birikim yapmaya ve gelecek ismine iyi bir şeyler yapabilmek için kurulan hayalleri reelleştirme fırsatı elde etmiş olmaya deyim edilir.

Rüyada Acur Tarlası Görmek

Rüyada acur tarlası görmek, düş sahibinin muradına ereceğine ve tüm isteklerine kavuşacağına işaret eder. Birey, arka arkaya pek çok zafer ve galibiyet elde edecek bu sayede ikinci bir iş yapma ya da işini geliştirme kaderine sahip olacak demektir.

Rüyada Acur Turşusu Görmek

Rüyada acur turşusu görmek, bireyin amaçlarına çok yanaştığına, bu kararla ve inançla devam ettiği takdirde istediği noktaya gelmeyi muvaffak olacağına ve çok ehemmiyetli işlerin başına geçeceğine işaret eder. Birey, ileride ailesinin şeref kaynağı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • Çamurköy İlkokulu
  • Mesleki Eğitim Merkezi
  • Karadibek İlkokulu
  • Karahüseyinli İlköğretim Okulu
  • Aşağı Yumaklı İlköğretim Okulu