Rüyada Açmak

Rüyada açmak, iyi haberler almak, yenilikler yaşamak mantığındadır. Elbette düşün asıl anlamı açılan nesnenin ya da neyin açıldığının öğrenilmesine göre açıklandığında ortaya çıkacaktır. Kapı açmak gelecekle alakalı bir fırsatın ayağa geleceğini, şahsın karşılaştığı büyümeler karşısında memnuniyet dinleyeceğini bildirir. Şişe kapağı açmak çok zorlanılan bir mesele karşısında nihayet başarıya erişileceğini, kavanoz açmak dar boğazdan geçen ve mali meseleler yaşayan kimselerin ellerine geçecek bir ölçü para sayesinde yine kumpaslarını kurabileceklerini işaret eder. Rüyada pencere açmak, ufak ama şahıs için çok ehemmiyetli bir adımın daha sonraları iş mevzusunda karşısına çıkacak büyük fırsatlarda işine yarayacağını, gurbetten gelecek yakın aile azalarından biriyle neşe yaşanacağını ifade eder. Hamur açmak, nasiplerin bolluğuna ve bekarlar için kendilerine talip gelecek kimselere, düşte banka hesabı açmak ise mali mevzularda birikim yaparak konut ya da araba almak mantığındadır.

Rüyada Yol Açmak

Tıkanmış bir yolu açtığını gören kimseler insanlık için çok büyük hayırlı işler yaparlar ve dua alırlar. Bir dağı delerek yol açtığını görmek ise büyük çabalardan geçileceğini, yaşanan her türlü güçlüğe göğüs gererek yaşamını en güç koşullarda bile sürdürecek olan düş sahibinin tüm emeklerinin karşılığını en müthiş biçimde alacağını ifade eder.

Rüyada Kapı Açmak

Kapalı bir kapıyı açmak gönül almak, ailevi mesullükler edinmek, genç yaşta zengin olmak ve iyi bir gelecek için doğru yolda yürümek anlamındadır. Hayırlı bir düştür ve evlenmek, çocuk sahibi olmak gibi anlamlara da kazanç. Yeni bir konutun kapısını açtığını gören şahıslar reel yaşamda da hoş bir konut satın alırlar. Daha Önceki bir konutun kapısını açmak ise ana baba ziyaretinde bulunmak ya da can vermişler için hayır dağıtmak biçiminde yorumlanır.

Rüyada Açmanın Psikolojik Yorumu

İkili ilişkilerde genellikle yapıcı olunduğunu ve münazaralardan, stresli civarlarda bulunmaktan sakınıldığını bildirir. Düş sahibinin olumsuz vaziyetlere maruz kaldığında içine kapandığını da gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • Ovacık Şehit Bayram Aksoy İlkokulu
  • Ilıca Ortaokulu
  • Gokcepınar İlköğretim Okulu
  • Tekneli İlkokulu
  • Tevfik İleri İlköğretim Okulu