Rüyada Açma Görmek

Rüyada açma görmek, şayet hamur işinden yapılmış ise nasip ve fayda anlamına kazanç. Bireyin kazancının çoğalmasına vesile olacak pek çok ihtimale kavuşacağına açıklanan düş konut içindeki huzurun ve aile sıcaklığının her zaman süreceğine de yorulur. Nimetlerden yana uğru sarih olan bireyin ayaklarına serilecek olan pek çok zenginliğe alamet olan düş, manevi anlamda da bireyin gönlünü kalemtıraşını ve daha pozitif düşünen biri haline geleceğini de işaret eder. Koşulları güç olan kimselerin daha iyi hayata imkânları bulacağına, varlık içinde yaşayanların da yeni mülk ve mallar alarak daha da zengin bir yaşam süreceklerine alamet olan hayırlı bir düştür. Asla geriye gitmeyecek olan parasal zenginliğe, duygusal açıdan tatmin olmaya ve beğenilmeye de yorumlanır.

Rüyada Açma Yaptığını Görmek

Çok rakamda açma yaptığını gören şahısların konutları her daim kalabalık olur ve gelen davetliler konuta esenlik verir. Doğru ve hak yemeyen, ağzından her zaman hoş laflar çıkan, kimse hakkında makûs konuşmayan ve söylenti yapmayan arkadaşlıklar kurulacağına, bir ömür devam eden, sadakatli dostları sayesinde bireyin sırtının yere gelmeyeceğini de bildirir. Açma yapan bireyin kızı varsa çok nasipli olur ve sık sık görücü kazanç. Erkek evlatları olanlar için erken yaşta evlendirmeye ve torun sahibi olmaya delalet eder.

Rüyada Açma Yediğini Görmek

Dünyanın her türlü nimetinden maksimum seviyede faydalanmak, pek çok ülke görmek, yeni kültürler tanımak ve uyum kasveti olmadan, rahat bir biçimde yaşamak anlamına kazanç. Açma yiyen birey çok rakamda talibe sahip olur. Konutlular için eşleriyle aralarındaki güçlü gönül bağına alamettir.

Rüyada Açma Görmenin Psikolojik Yorumu

Doygunluk hissine işarettir. Düş sahibinin pek çok şeyi erken yaşta deneyim etmesi neticesinde arzularının eksildiğine, hayal kurmaktan bırakarak, fani işlerle çok fazla uğraşmadığına, daha ziyade manevi bir yolculuğa çıkmaya amaçlı olduğuna dair bir simgedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
  • İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
  • Hacı Hasan Başer Ortaokulu
  • Atatürk İlköğretim Okulu
  • Cengiz Topel - Enver Armağan İlkokulu