Rüyada Açılmak

Rüyada açılmak, düşü gören şahsın yeni başlangıçlar yapacağı, yeni yollara gireceği ve değişik işler sınayacağı anlamına kazanç. Rüya sahibinin yaşadığı etrafı, işini ve çevresindeki bireyleri değiştirmeye karar vereceğine, kendisi için yeni bir yol çizeceğine, fiziksel olarak da bazı farklılıklara gideceğine işaret eder. Rüya sahibi yenilenecek, tazelenecek ve kendisini çok iyi sezecek demektir.

Rüyada Denize Açılmak

Rüyayı gören şahsın soğukkanlılaşmaya, kafasını boşaltmaya, gerginliğinden, bitkinliğinden, umutsuzluklarından, yaşadığı acılardan ve makûs hadiselerin tesirinden kurtulmaya lüzum dinlediği anlamına kazanç. Rüya sahibinin bir vakit herşeyden ve herkesten uzak olmak istediğine işaret eder.

Rüyada Tekneyle Denize Açılmak

Rüyayı gören şahsın cümbüşlü ve neşeli günler geçireceği, doyasıya güleceği, dolaşacağı, istediği saatte yatacağı, istediği saatte uyanacağı biçiminde kabul edilir. Rüya sahibinin serbestçe geçireceği zamanlara alamet eder.

Rüyada Kayıkla Denize Açılmak

Rüyayı gören şahsın serinleyeceği haberler dinleyeceğine, içindeki kasvetten, vesveseden ve fobiden kurtulacağına, rahat edeceğine, güzellik içinde olacağına, mutluluk vicdanına da su serpileceğine delalet eder.

Rüyada Gemiyle Denize Açılmak

Rüyayı gören şahsın büyük hayalleri, temennileri ve emelleri olduğuna, bunlara erişmek için mücadele gösterdiğine, bu bahtta hiçbir zahmetten, güçlükten ve kasvetten de çekinmeyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin uçsuz bucaksız düşleri olduğuna yorulur.

Rüyada Filikayla Denize Açılmak

Rüya sahibinin konser, sinema ya da daha değişik bir sosyal faalliğe katılacağına, arkadaşlarıyla bir araya geleceğine, deşarj olacağına, günlük hayatın ve iş yaşamının gerginliğinden kurtulacağına deyim edilir ve düşü gören şahsın zevki sefa yaşayacağına, tüm negatif elektriğinden temizleyeceğine dedikodu edilir.

Rüyada Kapalıyken Açılmak

Rüyayı gören şahsın bir kararından döneceğine, attığı bir adımdan istediği mutluluğu, huzuru ve galibiyeti tutamayacağına bu sebeple de yenilik yolunu seçeceğine alamet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • Şüküfe Nihal İlköğretim Okulu
  • Menemen Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi
  • Sevimli İlkokulu
  • Kızılca Atatürk İlkokulu
  • Elcani Ortaokulu