Rüyada Açık Pencere Görmek

Rüyada Açık pencere görmek, umut tazelemeye neden olacak hoş ve iyi büyümelerin, bireyin yine suratını güldürecek haberlerin alametidir. Genel olarak düş sahibi için aydınlık günlerin yanaştığını, neşe gözyaşı döküleceğini, herkesin düş sahibine takviye olmasıyla meselelerin kısa müddette ortadan kalkacağını müjdeler. Negatiflikler, hastalıklar veya yanlış tercihler sonrasında kendini yargıladığı için işte yeterince yararlı olamayan ve yaşama küsen düş sahibinin yine daha önceki enerjisine ve keyfine kavuşacağını, beğendikleriyle birlikte olmaktan mutluluk dinleyeceğini, insanların kendisine yönelttiği tenkitleri pozitif kabul edip, yoluna daha doğru ve kendisine yaraşır biçimde devam edeceğini bildirir. Kısmet bolluğu içinde olmak ve iş de dahil, yaşamın her alanında yüksek bir kadere ulaşmak anlamına da gelir.

Rüyada Açık Pencereyi Kapatmak

Bireye sunulan çok ehemmiyetli bir fırsatın doğru biçimde değerlendirilmeyeceğini, fazla benlik sahibi olmak ve her şeyi kendisinin bildiğini iddia etmek suretiyle hayatındaki çok ehemmiyetli bir kaderi ters tepeceğini bildirir. Meselelerden kurtulmaya ramak kalmışken yine bir yanılgı yapılacağını ve pervasızlık eden düş sahibinin var olan meselelerden çok uzun bir zaman daha kurtulamayacağını bildirir Talihin ters dönmesi, işlerin aralıksız aksi gitmesi, minik kazalar yaşanması, nazara uğramak anlamlarına da gelen düş, huzurun kaçmasına neden olacak çok rakamda negatifliğin de habercisidir.

Rüyada Açık Pencereden Sıçramak

Büyük bir tehlike almak demektir. İşini değiştirmek isteyen kimselerin yeni bir işe müracaat eteceklerini ve geleceği kestiremeseler bile bu tehlikeyi göze alacaklarını bildirir. Genellikle alınan tehlikenin sonu şahıs için hayırlıdır ancak düşün öteki kısımlarının da yoruma dahil edilmeleri gerekir.

Rüyada Açık Pencere Görmenin Psikolojik Yorumu

Genel olarak bireylerin büyük bir karar vermek zorunda sezdikleri, bu surattan mesullüklerinin çoğaldığını ve strese girdiklerini gösterir. Zorlanılan bir vaziyet içinde olunduğuna ve seçilen gidişata göre geleceğin şekilleneceğine, bireyin bu kararı vermemek için aralıksız erteleme yoluna gittiğine işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • Yunus Emre İlkokulu
  • Suceyin İlkokulu
  • Adaklı Yibo
  • Hacı İsmail Akdağ İmam-Hatip Ortaokulu
  • Keşlik İlköğretim Okulu