Rüyada Açık Kapı Görmek

Rüyada Açık kapı görmek, uğrun sonuna kadar şahsa destek edeceğine ve isteklerin tamamına zahmet sürüklemeden sahip olunacağına işaret eden hem hayırlı, hem de çok hoş, müjdeli bir işarettir. Şahsı bugüne kadar zorlayan ve kafasının karışmasına neden olan sual işaretlerinin, çıkmazların artık yok olacağını, her türlü suale gereken doğru yanıtın bulunacağını, bireyin amaçlarını çok net bir biçimde ifade ederek, kendisini zafere eriştirecek yola gireceğini alamet eder. Zaman gelen parasal kasvetler veya ihtilaflar en kısa vakitte çözülür ve düş sahibi rahat soluk alarak yeni projeler için coşku dinleyeceği bir ruh haline girer. Ehemmiyetli bir metamorfozu da deyim eden düş bireyin ruhsal hayatında pozitif biçimde olacak farklılıkların aynı zamanda parasal yaşamında da aynı biçimde görüleceğini de bildirir.

Rüyada Açık Kapıdan Girmek

Heveslere, özlem dinlenen kimselere kavuşmak, parasal gevşeme içinde olmak ve daha iyi bir işe girmek anlamına kazanç. Bazen de devlet işinde çalışan şahısların istifa ederek kendi işlerini kurma kararı alacaklarına da deyim olur. Sevinç dinlenecek pek çok haberin geleceği bir yarıyıl içinde olan düş sahibinin, etrafı ile olan diyalogları da pozitif ve yapıcı biçimde sürer. Hak edilene kavuşmak, zengin olmak, hastalıklardan azat olarak uzun bir ömür geçirmek anlamına da kazanç ve her türlü hayrın bireyin üstünde olacağını ifade eder.

Rüyada Açık Kapıyı Kapatmak

Şahıs Açık kapıdan girmeden kapıyı kapatırsa büyük bir fırsatı kaçırır. Geleceği görmeyen ve öngörü sahibi olamayan şahısların ayağına gelen çok özel ve büyük bir nasibi yanlışlıkla bile olsa görmeyeceklerine ve farkına vardıklarında iş işten geçeceği için çok üzüleceklerine alamettir. Şayet Açık kapıdan girilir ve kapı kapatılırsa şahıs hak ettiği mevkiye, şöhrete ve parasal imkânlara kısa zaman sonra erişecek olarak yorumlanır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • Türkmensarılar Ortaokulu
  • Şehit Er Kamil Alkan Ortaokulu
  • Selçuklu Belediyesi İmam Hatip Ortaokulu
  • Emrulgazi Ortaokulu
  • İhsaniye Yazlık Ics-Opel Uluslararası Dostluk Ortaokulu