Rüyada Açık Kabir Görmek

Rüyada Açık kabir görmek, iyi değildir. Rüyayı gören bireyin başına antipatik vakalar geleceğine bu sebeple de makûs ve güç günler geçireceğine söylenti edilir. Bahtsızlık olarak kabul edilir. Rüya sahibinin işinde zafersiz olacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına, yaptığı hiçbir şeyden neşe alamayacağına, umutlarını kaybedeceğine ve üzüleceğine deyim edilir. Zafersiz ve mutsuz olmaya işaret eder.

Rüyada Açık Kabre Girmek

Rüyasında Açık kabre girdiğini gören bireyin arkadaş sandığı ve bu sebeple devamlı aralarına girdiği, konutlarına gidip geldiği, tasalarını, mutluluğunu ve ekmeğini paylaştığı bireylerin hakikatinde saklı düşmanları olduğuna alamet eder.

Rüyada Kabir Açmak

Rüyasında kabir açtığını gören birey, o kimsenin aracılığı ile ekmek ve iş sahibi olacaktır diye kabul edilir. Kabri açılan kimseye us danışmaya, yol usul sormaya ve onun bilgilerinden yararlanmaya delalet eder.

Rüyada Boş Kabir Görmek

Rüyayı gören bireyin düşünceleri ile açıklanır. Rüya sahibinin kendisine hayır getirmeyecek düşünceler içinde olduğuna, günü birlik yaşamayı seçim ettiğine, hayata karşı gönülsüz davrandığına, yaşamdan zevk dinlemediğine ve yaptıklarının da kendisini mutlu etmeye yetmediğine delalet eder.

Rüyada Boş Kabir Taşı Görmek

Rüyada boş kabir taşı gören birey, yaptığı işlerde yanlışa düşecek ve bu sebeple de hasar edecek demektir. Rüyayı gören bireyin büyük tutkularla ve umutlarla girdiği işlerde istediği zaferi ve hasılatı tutamayacağı anlamına gelir.

Rüyada Kabir Görmek

Rüyayı gören bireyin hasılatlı bir iş yaparak ya da alın teri akıtarak yapmış olduğu birikimini bir mülkiyet edinerek değerlendireceğine işaret eder. Rüya sahibinin yatırım olması emeliyle ya da lüzumu olduğu için onu karşılamak ismine bir yer sahibi olacağına söylenti edilir.

Rüyada Kabir Kazmak

Rüyada kabir kazmakla, kabir görmek neredeyse aynı biçimde açıklanır ve düşü gören bireyin mülküne mülk ilave edeceğine delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • Şehit Piyade Er Mahmut Elçi Ortaokulu
  • Keçidere İlkokulu
  • Sakarya İlkokulu
  • Eren Enerji Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
  • Ertuğrul Kurdoğlu Anadolu Lisesi