Rüyada Acı Çekmek

Rüyada acı Çekmek, bütün tersi biçimde deyim edilir ve çok hayırlı bir düş olduğu şeklini açıklanır. Düş sahibinin rahatlığa, esenliğe ve huzura kavuşacağına, müjdeli haberler alacağına, sürpriz büyümeler yaşayacağına, yeni kararlar alarak bunlardan yana suratının güleceğine ve hiçbir tasayı kalmayacağına delalet eder. Düşyı gören bireyin akan gözyaşının dineceği, geçmişte yaşadığı makûs günlerini unutacağı ve yarınlarına umutla bakacağı anlamına kazanç.

Rüyada Acı Sezmek

Rüyada bir yerinde acı sezmek, düş sahibinin etrafındaki bireylere dikkat etmesi ve herkese istinaden, iki günde tanıdığı şahısları arkadaş öğrenmekten bırakması anlamına kazanç. Aksi takdirde bu alışkanlık düş sahibinin canını fena biçimde yakacak ve başını ağrıtacak demektir.

Rüyada Diş Sızısı Çekmek

Rüyada diş sızısı Çekmek, hayırlı hadiseler yaşamaya delalet eder. Düş sahibinin yaşamında pozitif ve hoş büyümeler yaşanacağına, bireyin isteklerinin ve dileklerinin hakikatleşeceğine, işlerinden yana yarar ve bolluk olacağına işaret eder.

Rüyada Baş Sızısı Çekmek

Rüyada baş sızısı sürüklediğini gören birey kusurlu ve yanlış işler yapacak, makûs laflar edecek sonra da kendini güç gidişatta vazgeçecek demektir. Düş sahibi bundan sonra pirincin taşını ayıklamakla uğraşıp, vaziyeti karşılama etmek zorunda kalacaktır diye deyim edilir.Bu düş düşünmeden edilen laflara ve atılan adımlara yorulur.

Rüyada Bedeninde Yara Görmek

Rüyada bedeninde yara görmek düş sahibinin yanlış yollara gireceği, din ve kitabı unutacağı, Allah katındaki yerinden bırakacağı, günaha girmekten korkmayacağı ve palavraya dolana karışacağı biçiminde deyim edilir.

Rüyada Operasyon Olduğunu Görmek

Rüyada operasyon olmak, düş sahibinin afiyette ve sevinçte olacağına, sevincini ve huzurunu kaçıracak hiçbir sualin alana gelmeyeceğine, kesesinin her daim dolu kalacağına ve uyum kasvetine düşmeden rahat, basit ve hoş bir yaşam yaşayacağına işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • Güldarpı İlköğretim Okulu
  • İzzettin 75. Yıl Ortaokulu
  • Selimpaşa İlköğretimokulu
  • Atatürk İlkokulu
  • Altınbulak İlkokulu