Rüyada Acı Biber Görmek

Rüyada acı biber görmek, düşü gören bireyin canını yakacak, gülen suratını solduracak ve tüm maneviyatını alt üst edecek laflar duyacağına ya da böyle makûs vakalar yaşayacağına işaret eder. Üzülmeye, ağlamaya, kasvete ve güçlüğe düşmeye işaret eder. Düş sahibinin yaşadıkları sebebiyle moralsiz, dalgın ve düşünceli günler geçireceğine bu vaziyetin vücuduna da tesir ederek, kendisini makûs sezmesine neden olacağına deyim edilir.

Rüyada Acı Biber Yemek

Bu düş iki biçimde deyim edilir. Düşyı gören bireyin uykusunda kırmızı ve pul biber yediğini görmesi kısmetsizlik olarak kabul edilir ve düş sahibinin musibetler yaşayacağı şeklini açıklanır. Şayet düşü gören birey yeşil ve tatlı biber yediğini görürse bu da bütün tersi biçimde söylenir ve düş sahibinin yaşamında pozitif farklılıklar olacağına yorulur.

Rüyada Acı Biber Toplamak

Düşyı gören bireyin yapacağı bazı teşebbüslerin kendisine fayda getirmeyeceğine ve hasar etmesine neden olacağına alamet eder. Biberler taze ve tatlıysa o halde düş sahibinin bu teşebbüslerden hasılat elde ederek parasal anlamda eforuna efor katacağına delalet eder.

Rüyada Acı Biber Turşusu Görmek

Düş sahibinin ağız tadının ve sevincinin kaçacağı anlamına kazanç. Düşyı gören bireyin emeklerinin boşa gitmesine ve hayal kırıklığı yaşamasına neden olacak yollara gireceğine ve istediği galibiyeti elde edemeyeceğine yorulur.

Rüyada Acı Biber Turşusu Yemek

Makûs ve güç günler yaşamaya, ayrılıklara, müzakerelere, darıllıklara ve ağız münazaralarına işaret eder. Düş sahibinin özellikle de aile içinde yaşayacağı tedirginliklere alamet eder ve bireyin en yakınları ile arasının açılacağı şeklini açıklanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • Mustafa Kayışoğlu İlkokulu
  • İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
  • Sakarlı Güzelyalı İlkokulu
  • Turgut Özal Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi (Okulu)
  • Yukarı Menteş İlkokulu