Rüyada Abur Cubur Görmek

Abur cubur görmek, fantezilerle dolu bir hayal dünyasına ve bireyin hakikat yaşamın lüzumlulukları ile ilgilenmediğinin ifadesidir. Rahat hareketleri ile herkes tarafından afallamışlıkla izlenen rüya sahibinin iş hayatında kumpas yakalatamamasına ve hareketlerindeki mesullüğü almadığı, yanlışlarını görmek istemediği sürece de istediği şartlara hiçbir zaman erişemeyeceğini bildirir. Aşkta bir cinsli denge yakalatamayan rüya sahibinin ayran gönüllü biri olması suratından karşısına çıkan nasipleri doğru biçimde değerlendiremediğini de deyim eder.

Rüyada Abur Cubur İkram Etmek

Evindeki konuklara abur cubur ikram ettiğini gören kimse gevezeliği ve patavatsızlığı suratından kasvet sürükler ve kesintisiz tenkit alır. Dostlarına ikram ettiğini görenler ise afaki konuşmalar ve dostlarının yaşamına karışmak suretiyle giderek yalnız kalır ve tüm dostlarını kaybetmeye başlarlar. Tahammülsüz biri olunduğu için işyerinde de huzuru kaçan düş sahibinin boş işler peşinde koşmaktan bırakmadığı için kesintisiz tatsızlıklar yaşayacağına alamet eder. Yerleşik yaşamdan sevmeyen bireyler için kesintisiz yeni serüvenlere atılacakları seyahatlere başlayacaklarını ve yarı zamanlı işler yaparak yaşamlarını kazanacaklarının, zamanla kumpaslı bir yaşama olan özlemlerinin çoğalması ile başladıkları yere geri döneceklerinin de tabiridir.

Rüyada Abur Cubur Yemek

Her hoş şahısla flörtleşen bekar erkeklerin duygusal hayatlarının çalkantılı geçeceğini ve ruhlarına hitap edecek biriyle karşılaşamayacaklarını, çok geç evlenip yuva kuracaklarını ve çocuk sahibi olmak mevzusunda emin olmadıklarını, mesullük almaktan sakındıklarını gösterir. Yeni insanlar tanımak için başka ülkelere gitmek ve yeni diller bilmek, kültürel tarihle yakından ilgilenmek ve üniversitede yüksek lisans veya hekime yapmak anlamına da gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • Çamlıca İlkokulu
  • Atakum Belediyesi Fırat Özdemir Anaokulu
  • Şehit Sabahattin Şenkal Anaokulu
  • İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
  • Yeniköy İlkokulu