Rüyada Abiye Kıyafet Görmek

Rüyada Abiye kıyafet görmek, eşler arasında yine bir aşk oluşacağını ve özellikle eşlerden birinin ötekisine karşı soğuk davrandığı gidişatlarda işlerin tersine döneceğini ve yine alakalı, eşine karşı romantik bir şahıs olunacağını işaret eder. Aile içindeki geçime dikkat sürükleyen düş hoş haberler alan şahsın neşeli yarıyıllar geçireceğini, beklenmeyen bir bebek haberi alacağını ve sürprizlerle dolu bir sürecin içinde olacağını deyim eder. Kıyafetin rengi ve modeli kadar vaziyeti de yorum için oldukça ehemmiyetlidir. Genel olarak yeni ve hoş bir Abiye kıyafet gelecek iyi haberlere yorulurken, daha önceki ve çirkin bir Abiye kıyafet şahsı yeise sokacak büyümeler demektir.

Rüyada parlak, canlı renkli Abiye dünya yaşamının zevklerine bu zevklerden kısmetini alan, kendisini dünya yaşamına adayan ve maneviyatı unutan bir kimseye işarettir. Yeşil Abiye görmek, dindar, namuslu ama azametli bir bayana; kırmızı Abiye görmek albenili, çekici ama erkeklere şike düşünen egoist bir kadına; sarı Abiye hoş ama hastalıklı bir bayana işarettir. Siyah Abiye gören asil bir bayanla evlenir. Mavi Abiye ise aile yaşamındaki huzur ve mutluluk anlamındadır.

Rüyada Abiye görmek, yakın bir zaman içinde uzun zamandan beri beraber olduğu bir şahıs ile yakın bir zaman içinde dünyevine gireceğine, bu sayede çok mutlu olacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği bir bebeğe kavuşacağına, çok sıhhatli bir şahıs olacağına, hayallerinin asıl olacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir yaşama sahip olacağına delalet eder.

Rüyada Yırtık Abiye Kıyafet Görmek

Umutların tükendiği bir anda bireye yine mutluluk verecek ufak büyümeleri simgelese de, bir cinsli işlerin yolunda gitmeyeceğini bildirir. Özellikle şahsın yaptığı yanılgıların bugün önüne dev maniler gibi çıktığını, içinde bulunulan makûs gidişattan kurtulmak için bulunan çözümlerin yalnızca günü kurtardığını, daha geniş açılı tasarılar yapılması gerektiğini işaret eder. İslami olarak da şahsın kendisine hasar veren bir yaşam yaşadığını, kendisiyle olan hesaplaşmaları yaparak, doğru yolu bulmak için inancına sığınması gerektiğini alamet eder.

Rüyada Abiye Giymek

Rüyada Abiye giymek, herkesin dikkatini sürükleyen, hoş ve alımlı bir bayana işarettir. Rüyada Abiye giyen şahıs, nezih bir civarda hoş bir buluşmaya katılır veya bu düş sizin de bulunacağınız bir nikaha, bir düğün merasimine işarettir. Rüyada Abiye giyip bir organizasyona katılan, asıl yaşamında lüks bir mekânda bulunur. Parlak ve canlı renkli Abiyeler, şahsın hayata keyfi ile dolu olmasına ve önüne çıkacak hoş fırsatlara işaretken; siyah ve yıpranmış bir Abiye ise kasvete, kötümserliğe ve bazen de bunalıma dalalet eder. Rüyada uzun Abiye giyen şahıs uzun ve hoş bir ömre sahip olur veya uzun bir gönül ilişkisi olur. Rüyada kısa Abiye ise, yakın mesafede bir yere gideceğinize veya çok yakın bir zamanda size gelecek bir nasibe işaret eder.

Uzun zamandan beri yalnız olan düş sahibinin, yakın bir zamanda kendisine uygun bir şahıs ile dünya evine gireceğine, bunun için çok büyük ve çok doğru bir karar vermesi gerektiğine, vereceği hayırlı bir karar ile yaşamının çok daha hoş bir hal alacağına, ancak yanlış bir karar alırsa çok bir gidişata düşeceğine ve çok pişman olacağına yorulur.

Rüyada Abiye Kıyafet Almak

Kırmızı Abiye kıyafet almak, bekar insanlar için nişan veya kız isteme anlamına kazanç. Beyaz Abiye kıyafet konutluluk yoluna girmek, mavi Abiye kıyafet ise büyük bir hayalin hakikatleşeceğine, zaferlerle dolu bir geleceğe delalettir. Siyah Abiye kıyafet almak ise ağıda, beğenilen insanların acı haberlerini almaya yorumlanır.

Rüyada Abiye Dikmek

Rüyada Abiye diken şahıs, şayet erkekse azametli ve hoş bir bayanla tanışır; fakat bu kadının şikelerine maruz kalır. Abiye dikmek fani yaşamın geçici arzularına kanmaya ve kendisini kandırmaya da işarettir.

Rüyada Abiye Deneme

Rüya gören şahsın, evleneceği şahsı seçerken çok dikkat etmesi ve çabuk etmemesi gerektiğine, şayet çabukçu davranırsa ileride pişman olacağı kararlar vermek zorunda kalacağına, bu kararlardan dolayı kendisini çok makûs bir gidişata düşürebileceğine, başına muhtelif meseleler açabileceğine ve bu meselelerden dolayı çok büyük bir yeis yaşayabileceğine alamet eder.

Rüyada Beyaz Abiye Görmek

Rüya gören, çok pak kalpli bir şahıs olduğuna, bu sayede çok büyük mutluluklar yaşayacağına, meselelerinden ve kasvetlerinden kurtulacağına, çok hayırlı ve hoş günler göreceğine, hem çok mutlu olacağına hem de çevresindeki insanları çok mutlu edeceğine işaret eder.

Rüyada Siyah Abiye Görmek

Günlük yaşam içerisinde istemeden bir hayli zahmetli vaziyetle karşılaşıldığına, bu nedenle çok makûs ve üzücü günler geçirildiğine, yakın bir zaman içinde çok hayırlı ve eforlu bazı çalışmalar asıllaştırılacağına, ancak yeniden de çok daha mutlu zamanlar geçirilen daha önceki yarıyılların mumla aranacağına ve çok büyük yeis dinleneceğine delalettir.

 

Rüyada Abiye Giymenin Psikolojik yorumu

Rüyada Abiye giyen şahıs, azameti hoşlanan ve etrafsın tarafından albenili ve çekici olarak addedilen bir bireydir. Bu düş içinizdeki hayata neşesini, cümbüş hevesinizi ve dünya nimetlerini doyasıya hayata isteğinizi göstermektedir.

Fark edilmek lüzumuna işaret eder ve şahsın etrafı tarafından daha ehemmiyetli bulunmaya, alaka görmeye dinlediği isteği de işaret eder. Karşı tür açısından alaka sürükleyecek biri haline gelmek için uğraş verildiğine ve şahsın özellikle fiziki görüntüsüyle insanları etkilemek istediğine de alamettir. Bazı gidişatlarda şahsın cinsel seçimleri ile alakalı paradokslar yaşadığına da yorumlanır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • Uluören Ortaokulu
  • Süleyman Solhan Anadolu İmam Hatip Lisesi
  • Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu
  • Altaş Ortaokulu
  • Çayiçi Yunus Emre Ortaokulu