Rüyada Abdest Bozmak

Rüyada abdest bozmak çok hayırlı ve makbuldür. Bireyin sürüklediği zahmetten, içinde bulunduğu zahmetli ve güç gidişattan kurtulmasına işaret eder. Küçük abdeste çıktığını görmek de kasvet ve tasalardan uzaklaşmaya esenliğe kavuşmaya işaret eder. Aynı zamanda hâsılatının ve rızkının sadakası olarak bir hayır işi yapamaya delalet eder. Rüyada abdestin yapıldığı yer net değilse ve görünmüyorsa bu bir sıhhat meseleyi sebebi ile ya da kendisini rahat ettirecek bir şey için varlığından tüketemeye işarettir. Şayet birey bir yere minik ya da büyük abdestini yaptıktan sonra, onu örttüğünü görürse bu asıl yaşamda da özel ya da kişisel bir mülkü bir yerlere gizlemek anlamına gelir.

Rüyada Tuvalette Abdest Bozmak

Rüyada tuvalette abdest bozmak iyi değildir, bireyin tüm mülk varlığını ve parasını afakî yere harcama yaparak kaybedeceği anlamına gelir.

Rüyada Tuvalet Görmek

Rüyada tuvalette ihtiyaç giderdiğini gören birey, idareli bireydir. Mülkünü ve parasını afakî yere tüketmez, tüm tüketmelerini gerçekten ihtiyaç güzergâhında yapar.

Rüyada Tuvaletin Gelmesi

Rüyada tuvaleti gelen ve çok sıkıştığı halde tuvaletini yapmaya uygun bir yer bulamayan bireyin, gizlemek istediği bir şey olduğunu ama bir cinsli onu gizlemeye uygun olan bir yer bulamadığını işaret eder.

Rüyada Küçük Abdest Bozmak

Rüyada küçük abdestin bozulduğunu görmek iyiliklere ve hoşluklara işaret eder. Küçük abdest bozduğunu gören birey, borçlarından, iç kasvetlerinden, tasalarından ve içinde bulunduğu tüm güç şartlardan kurtularak, rahata ve esenliğe erecek ve huzur bulacak demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • Alaca İlköğretim Okulu
  • Denizköy Ortaokulu
  • İbrahim Ağa Anaokulu
  • Elcik Ortaokulu
  • Halk Eğitim Merkezi