Rüyada Abdest Aldığını Görmek

Rüyada abdest aldığını görmek, şahsın hayırlı ve hoş işler içine gireceğine, maneviyata yöneleceğine, kısa vakitte tüm tutku ve isteklerini Realleştireceğine işarettir. Abdest insanı parasal ve manevi lekelerden paklar. Bu sebeple böyle bir düş gören şahıs reel yaşamında makûsluklardan, şerli insanlardan ve onların fitnelerinden dağılır. Gönlünü arınarak kendisini tamamen doğru yola iletir. Rüyada yarım abdest almak, sevapların yanında günah da işlemeye veya bazı isteklerinize ulaşamayacağınızı açıklanırken; bütün ve hoş bir abdest aldığını gören kimse, her anlamda mutlu ve huzurlu bir yaşam yaşar. Bu düş parasal manevi meselelere çözüm bulmaya ve her türlü kasvetten kurtulmaya işarettir.

Rüyada abdest almak hoş edepli olmaya, iyi gayeli ve hayır yapmayı hoşlanan bireylere, hidayete ermeye, hak yolunu bulmaya, kudretli ve yüce gönüllü olmaya delalet eder. Rüyada abdest almak her zaman hayırlı ve hoş olana işaret eder. Düş sahibinin mutluluk verici haberler alması ya da böyle hadiseler yaşaması, meselelere çözüm, tasalara şifa bulması anlamına kazançken güç gidişatta olan biçiminde de açıklanır. Bu düş hak yolunu ve dini terk etmiş kimselerin hak yolunu yine bulacaklarına ve baki bir gönül rahatlığına kavuşarak, tövbekâr olacaklarına yorulur. Düşsında abdestini bütün aldığını gören şahıs her türlü kasvetten kurtulacak demektir.

Rüyada Abdestsiz Namaz Kılmak

Rüyada abdestsiz namaz kılmak sapıklığa düşmeye, yanlış yollarda ilerlemeye ve kendisine bereketi olmayan fitneci insanlarla beraber olup onlarla birlikte yanlış işlerde bulunmaya işaret eder. Rüyasında abdest almadan yapılmaması gereken bir şeyi yapan kimse, dünyada umduğunu bulamaz ve isteklerine kavuşamaz. Bazen de bu düş rastgele bir belaya maruz kalma anlamındadır.

Rüyada Abdest Alıp Namaz Kılmak

Rüyada abdest alıp namaz kılan şahıs, hoş nezaketli ve şahsiyeti sağlam bir kimsedir. Bu düş Allah katında hoş bir yere sahip olduğunuzu ve hoş kişiliğinizle herkesin alaka ve teveccühünü kazandığınızı gösterir. Rüyada Allah rızası için abdest alan ve bu aldığı abdestle iman eden şahsın hem dünyası hem de ahreti aydınlık olur. Aynı zamanda böyle bir düş parlak bir geleceğe, kasvetlerden kurtulmaya her anlamda hoş bir yaşama yorumlanmaktadır.

Bir şahıs düşünde abdest alıp bir de namaz kıldığını görürse bu şahıs her türlü amacına kavuşur ve mutlulukların en büyüğünü yaşamaya nail olur.

Rüyada Abdest Aldığını Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada abdest alan kimse, dine yönelen, hoş nezaketli ve maneviyatı yüksek bir şahıstır. Bu düş dünya yaşamında kendinizi imana ve ahirete adadığınızı ve iman etmekten zevk alarak, kalbinizi her türlü makûsluklardan temizlettiğinizi göstermektedir.

Rüyada Gusül Abdesti Almak

Rüyada gusül abdesti alan şahıs afaki yere savurduğu hasılatını ya da boş işlere feda ettiği mülk varlığını yine kazanacak demektir.

Rüyada Abdest Alamamak

Rüyada abdest alamamak müşkül olmak anlamına kazanç. Bir şahıs düşünde abdest almak istediği halde bunu muvaffak olamazsa hayal kırıklığı ve yeis yaşayacak, sıhhat meseleleri ile karşılaşacak, parasal ve manevi olarak kayıplar yaşayarak üzülecek demektir.

Rüyada Camide Abdest Almak

Rüyada camide abdest almak, düş sahibinin olmasını istediği hayallerin reelleşmesi vaziyetinde mülkünden ya da parasından vereceği sadakaya delalet eder. Bazı düş deyimleri camide abdest almayı bireyin yapmak istediği her şeyin reel olacağı, bunun içinde daha evvelden Allah’a verdiği hayır lafını hakikatleştireceği biçiminde yorumlar.

Rüyada Abdest Almak İçin Su Aramak

Rüyada abdest için su aramak, bireyin emellerine giden yollarda karşısına çıkacak olan meselelere deva araması anlamına kazanç.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • Köseşahin İlkokulu
  • Tophane Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
  • Yağıkesen İlkokulu
  • Selçuklu Hocacihan Anadolu İmam Hatip Lisesi
  • Siverek Çok Programlı Anadolu Lisesi