Rüyada Abajur Görmek

Rüyada abajur görmek, düş sahibinin yaşamının dönüm noktası sayılacak ve kendisine statü atlatacak bir işe gireceğine, bu sayede ömür boyu galibiyetli olacağına, böylece ticaret yaşamına ilk adımı atacağına işaret eder. Şahıs, başkasının emrinde çalışmaktan muzdarip olduğu için hep hayalini kurduğu kendi işinin başına geçmek için büyük bir fırsat elde edecek ve bundan da kendini tatmin edecek oranda kazanç elde edecektir diye yorumlanır.

Rüyada Abajur Almak

Rüyada abajur almak, düş sahibinin ehemmiyetli ve büyük işler yapacağına bu sayede galibiyetleri ile anılacağına ve saygıdeğer bir şahıs olacağına delalet eder. Şahıs, dayanağa lüzumu olan kimseleri de unutmayacak ve onlar için elinden gelen parasal yardımı verecektir. Aynı zamanda, düş sahibinin yaşamında zorunluluk sebebi ile alana gelecek bazı yeniliklere alamet eder. Ezberin bozulacağı bazı vakaların yaşanacağı ve gidişatı kabullenmenin çok uzun zaman almayacağı anlamına kazanç.

Rüyada Abajur Takmak

Rüyada abajur takmak, benmerkezci olan, etrafındakilerin naçarlıklarını, sürüklediği kasvetleri, güçlüğü ve yokluğu önemsemeyen, hep kendi çıkarını düşünen ve hep yalnızca kendisi kazansın diye çabalayan bir şahsın varlığına yorulur. Gölgesinde kimseye ekmek vermeyi düşünmeyen bir bireye alamet edilir.

Rüyada Kırık Abajur Görmek

Rüyada kırık abajur görmek, düşü gören şahsın yaşamıyla alakalı alacağı bazı kararlara ve atacağı kesin adımlara delalet eder. Şahıs, özel yaşamıyla ve iş yaşamıyla alakalı köklü farklılıklar yapacak ve neticeden pişman olmayacak demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • Limandere İlkokulu
  • Müjgan Karaçalı İlköğretim Okulu
  • Huğlu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
  • Milli Egemenlik İlköğretim Okulu
  • Süleyman Demirel Ortaokulu