KURBAN BAYRAMI TATİLİ 9 GÜN OLDU MU?

Özel ve devlet sektöründe çalışanların en çok merak ettiği bu konu hakkında resmi bir yerden kesin bilgi gelmemekle birlikte Bayram tatilini 9 güne çıkarmak isteyenlerin perşembe ve cuma günleri için bir çözüm üretmesi gerekmektedir.

Bayram tatili kaç gün sürecek? Ağustos ayına yanaştığımız şu günlerde Kurban Bayramı tatili için tasarılar yapılmaya başlandı. İslam aleminin coşkuyla beklediği Kurban Bayramı fotoğrafı olarak arefe günü ile beraber 4,5 gün sürüyor. Hafta sonları ile beraber dahil edildiğinde 9 gün yapılması beklenen bayram tatili ile alakalı fotoğrafı bir söyleme geldi mi? 2019 Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak? Kurban Bayramı tatili 9 gün oldu mu? Bayram tatili kaç gün sürecek? İşte mevzu ile alakalı tüm ayrıntılar…

KURBAN BAYRAMI TATİLİ 9 GÜN OLDU MU?

 

KURBAN BAYRAMI TATİLİ 9 GÜN OLDU MU?

Kurban Bayramı tatili fotoğrafı olarak arefe günü yarım gün, 4 gün de bayram tatili ile beraber 4,5 gündür. Geçtiğimiz yıl Kurban Bayramı tatili 9 gün olarak tanımlanmıştı. Bu yıl Kurban Bayramı arefesi cumartesi gününe, bayramın 1. günü pazar gününe, bayramın son günü ise çarşamba gününe denk geliyor. Şayet perşembe ve cuma günleri de tatile dahil edilirse hafta sonu tatili ile beraber toplamda 9 gün tatil yapılmış olacak.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir