Evlerin Bir Numaralı Destekçileri: Çok Emelli Dolaplar

Yaşam alanlarınızı daha derli toplu gösteren çok emelli dolap modelleri, değişik mahsulleri gruplamak ve tertip etmek emeliyle üretilmiş mobilya modelleri arasında yer alır. Hem süsleyici hem de fonksiyonel çözümler sunan bu dolapların dar ya da geniş alanlar için değişik boy ve miktarlara uygun bir seçeneği kesinlikle mevcuttur. Mutfak, kiler, banyo ya da holde, kısacası gereksinim olan her alanda kullanabilen çok emelli dolap çeşitleri, hem eşyaları kumpasa sokar hem de aradığınız nesneleri basitçe bulmanıza dayanakçı olur. Tek kapaklı, çift kapaklı, çekmeceli, çekmecesiz gibi değişik çok emelli dolaplar arasından gereksiniminize en uygun portatif dolabı Koçtaş maliyet avantajlarıyla satın alabilirsiniz.

 

Evlerin Bir Numaralı Destekçileri: Çok Emelli Dolaplar

Özellikle dar alanlar için geniş çözümler sunan çok emelli dolaplar, raf ve çekmeceleri ile eşyalarınızı organize edebileceğiniz işlevsel bir mobilyadır. Konutlardaki tüm dağınıklığı derler, A’dan Z’ye tüm eşyaların toplu ve kumpaslı görünmesini sağlarlar. Çekmece ile desteklenen kapaklı dolaplar sayesinde saklanması gereken minik malzemeler, giysiler basitlikle kumpasa sokulabilir. İster şahsi bakım mahsulleri isterse paklik malzemeleri olsun konutunuzdaki dağınık görüntülere son veren dolaplar sayesinde kendinize ekstra alan yaratmanız basitleşir.

Çok Emelli Dolap Modelleri ile Dağınık Görüntülere Son!

Çok emelli mobilya dolapları mutfak, banyo, balkon ya da konutunuzdaki rastgele bir oda için ekstra çözümler sunar. Konut ya da büronuzun hemen hemen her yerinde ve pek çok alanında gizleme ve depolama gereksiniminizi karşılar. Eşyaları kumpaslarken aynı zamanda tozdan gözeten çok emelli dolapların uzun olanları ardiye veya kiler olarak işlev görürken çift kapaklı kısa dolap modelleri ise pabuç, şampuan ya da deterjan gibi ortada görünmesini istemediğiniz eşyalarınızı muhafaza eder. Rafı bulunmayan geniş dolaplar ise daha çok banyolarda çamaşır ve kurutma cihazlarını görünmez kılar. Minimal mutfaklarda mikrodalga, fırın ve tost aygıtı gibi çok yer kaplayan ve dağınık bir görüntü oluşturan elektrikli konut aletlerini gizlemek için de ideal çözümler sunabilen dolap modelleri mevcuttur. Her nerede kullanırsanız kullanın kir yakalamayan ve basit arınılabilme avantajı sunan çok emelli dolapları, ıslak bir bez takviyesiyle rahatlıkla silebilirsiniz.

Çok Emelli Dolapların Kullanımı İçin Pratik Teklifler

Banyo ve balkon gibi ıslak tabana sahip olabilecek alanlar için özel olarak planlanan neme dayanıklı ve metal ayaklı banyo dolaplarını seçim edilebilirsiniz. İçlerine havlu, şampuan ve paklik malzemeleri gibi mahsulleri yerleştirebileceğiniz banyo dolabı modelleri banyoların daha süsleyici ve daha kumpaslı görünmesini sağlar. Çok emelli banyo dolapları sayesinde dar olan banyolar daha aydınlık bir görünüme kavuşur. Özellikle pek çok rafı bulunan çok emelli dolap modelleri yatak odalarında giysileri veya makyaj malzemelerini tertip etme emelli satın alabilirsiniz. Mutfakta da aradığınız malzemeye basitçe erişebilmenizi sağlayan dolaplar, kuru bakliyatlardan muhtelif mutfak malzemelerine, kavanozlardan plastiklere kadar pek çok mahsulün hem elinizin altında olmasını hem de gözünüzün önünden kaybolmasını sağlar. Çok emelli dolap çeşitleri değişik boyut ve biçimlerde satışa sunulmaktadır.

Çok Emelli Dolap Montajında İşinizi Basitlaştıracak Bilgiler

Demonte olarak satın alınan uygun maliyetli çok emelli dolaplar, lüzumlu montaj şeması, kurulum malzemeleri ve garanti evrakı ile beraber adresinize sevk edilir. Dolapları, yol gösterici şemalar sayesinde basitçe monte edebilirsiniz. Her bütçeye uygun dolap maliyetleri mahsulün ebatı, malzemesi ve biçimine göre farklılık gösterir. Dayanıklı ve basit monte edilebilir ray sistemleri ile hazırlanan çok emelli dolaplara rahatlıkla çekmece yapabilirsiniz. Koçtaş nitelik ve teminatı ile satın alacağınız çok emelli dolaplarda kullanılan malzemeler Türk Standartları Enstitüsü onaylı ve E1 niteliğinde olup kanserojen madde kapsamaz. Siz de Koçtaş’ın alışveriş sitesini ziyaret ederek tek tıkla çok emelli dolaplarla alakalı tüm beceriksizlerinizi temin edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • Göltarla İlköğretim Okulu
  • Ziya Gökalp İlköğretim Okulu
  • Şahinli İlkokulu
  • Yenice İlköğretim Okulu
  • Reşadiye Kazım Yılmaz İlkokulu