Doğru Koltuk ve Çekyatlar Seçimi

Koltuk ve Çekyatlar

En ehemmiyetli mobilya grupları arasında bulunan koltuk ve çekyatlar, koltuk ekibi satın almak isteyenlerin alkışına göre çok değişik mahsul grupları altında şekilleniyor. Koçtaş, mobilya mevzusunda size çağdaş alternatifler sunarken bütçeniz için en uygun koltuk ekipleri ve seçeneklerini ayağınıza seriyor. Konutunuzun dekorasyonuna uygun çağdaş, normal ya da country stillere uygun tüm mobilyaları Koçtaş’ta bulabilir; değişik tasarımlara sahip olan salon ekibi, oturma odası ekibi ve kanepe modellerini avantajlı maliyetlerle satın alabilirsiniz.

Koltuk Modelleri ile Konutlarınıza Şıklık ve Konfor Aynı Anda Geliyor

Koltuk ekibi maliyetleri satın alma kararını etkileyen en ehemmiyetli değişken olurken, koltuk modelleri, iç mekanın özelliğine göre seçim ediliyor. Metrekaresi ufak olan konutlarda koltuk ekiplerini kullanmak güç olsa da, köşe koltuklar alanı genişletmek ismine iyi bir seçenek olabiliyor. Kanepe ferforje yerine L koltuk modelleri yönünde karar vermeniz, size özellikle alan açısından avantaj sağlayacaktır. Köşe koltuklar, sandıklı ve yataklı özellikleriyle işlevsel bir mobilya olarak seçim edilebilir. Büyük ya da ufak köşe koltuk ve duvar monte edilen bir TV birimi ile oturma odanızı bitirebilirsiniz.

En Fonksiyonel ve Şık Çekyat Çeşitleri Nelerdir?

Ferforje ve yataklı olmak üzere bir hayli değişik çeşidi olan çekyatlar, ufak konutlar, sofalar ve yatak odalarında kurtarıcı mobilya parçaları oluyor. En uygun koltuk ekibi maliyetleri ile salonlarınızı yenileyebilir, koridorlarınıza şık puf çeşitleriyle değişik değişler katabilirsiniz. Koltuk ekipleri ve çekyatlarla mekanlarınızı çağdaş bir hale getirebilirsiniz. Çekyat çeşitleri arasında tercih yaparken, ufak bir konutunuz varsa yataklı ve sandıklı modeller işlevsel bir kullanım sağlayacaktır. Ayrıca kapalı balkon ve teraslar, sarih mutfakları salondan ayıran kısımlar için de çekyat kullanabilirsiniz.

Sarih alanlarda çok revaçta olan ferforje çekyatlar da özellikle sofa ve hollerinde uygun yeri olanlar için kurtarıcı dekorasyon alternatifleri arasındadır. Cibinliklerle bitireceğiniz bu mahsullerle rahat ve şık bir köşe yaratabilirsiniz. Zevkinize göre seçeceğiniz koltuk örtüsü ile çağdaş ve cıvıl cıvıl koltuklara sahip olabilirsiniz. Koltuk çeşitleri arasında en çok alaka gören modellerden olan kanepe de yatak olabilme özellikleri ile dikkat sürüklemektedir.

Koltuk Tercihi Yaparken Bu Detaylara Dikkat

Koltuk tercihi yaparken mekanın büyüklüğüne göre karar vermeniz gerekmektedir. Tekli koltuk modelleri ve çekyatlar grup ya da köşe koltuk biçiminde olabilir. Hangi modellerin seçileceği mekanınızın metrekare miktarına göre tanımlanmaktadır. Koltuk modelleri şahsın lüzumuna göre değişmekle beraber, odanın büyük bir kısmını kaplayan ebatları nedeniyle şıklığın da arandığı mobilyalardandır. Ufak konutlarda baza biçiminde kullanabileceğiniz ya da yatak olabilen koltuk modelleri daha çok seçim edilirken büyük metrekareli konutlarda ise tekli, ikili gibi daha fazla parçalı koltuk ekipleri tercihi öne çıkmaktadır. Ayrıca daha az alan kaplayan bank ve bench modelleri de bulunmaktadır.

Koltuk Arınmak Artık Tasa Değil! Püf noktaları…

Koltuk pakliği için süratli, pratik ve ekonomik bir çözüm olarak koltuk arınma hizmeti alabilirsiniz. Ancak pakliği kendiniz yapmayı seçiyorsanız arınmak için sabunlu bez ve ağartıcı bulunmayan deterjanlar da kullanabilirsiniz. Koltuk bakımınızı günlük olarak yaparsanız arınma mevzusunda problem yaşamanız da mevzubahisi olmayacaktır. Koltuk ve çekyatlar üzerine dökülen çay, kahve ve öteki kirler için de kir çıkarıcı mahsullerle ıslak paklik yapabilir, ardından iyice kurumasını sağlayabilirsiniz.

Koltuk Modelleri Maliyetleri Neye Göre Değişir?

Koltuk ve çekyatlar, özelliklerine ve niteliğine göre maliyetlendiriliyor. Bu mevzuda her bütçeye en uygun koltuk maliyetleri alternatiflerini Koçtaş’ta bir arada bulabilirsiniz. Puf ve corner koltuklar, standart koltuk çekyat çeşitleri ve L koltuklar, değişik büyüklük ve maliyetlerle salon ve oturma odalarınızı en iyi biçimde dekore etmenizi sağlıyor.

Oturma grubu olarak ekip haline getireceğiniz koltuk ekipleri ve çekyatlar, maliyet açısından değişiklik gösterebilmektedir. Ahşap ve el emekçiliği olan mahsullerin maliyetleri azıcık daha yüksek olabilir. Koçtaş’ın Staged alışveriş sitesini ziyaret etkeniz halinde koltuk çekyat maliyetleri mevzusunda bir hayli seçeneği bir arada analiz fırsatına sahip olacaksınız. Size kalan tek şey sevdiğiniz koltuk ve çekyat modelini alışveriş sepetinize atarak Koçtaş garantisiyle Staged alışverişin tadına varmak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • Güngören Gaziler İlköğretim Okulu
  • Toki Ortaokulu
  • 24 Kasım Anaokulu
  • Yanıkçam İlköğretim Okulu
  • Bucak Anadolu Sağlık Meslek Lisesi