Demirin Fiziksel ve Psikolojik Etkileri

Üzerinde demir posası bulundurmak, Horlamayı giderir. Uykuda meydana gelen korkuyu yok eder.

Bir parça demir bulundurmak kalbi güçlendirir, Korkuyu izale eder, Vesveseden kurtarır. Üzerinde demir taşıyan üzücü rüya görmez. İnsanların yanında değeri ve itibarı artar

Bu olayların oluşması için demir parçasının teninize değmesi gerekir. Ayrıca bu tarz şeyler piskolojiktir. Denenmesinde yarar vardır. Üzerinizde taşıdığınız demir parçasının delici ve kesici olmaması gerekir. Temiz saf demir olması sağlık açısından önemlidir.

Demir kızdırılır, sirke ve karışımı sıvıya batırılarak söndürülür. Bu işlem  üç defa tekrarlanır. Bu sıvıdan içmek müzmin ishali keser. Kolite, Mide düşüklüğüne, dalak büyümesine iyi gelir.

Demir söndürülmüş sudan içmek cinsel gücü artırır. İdrar kacırmayı önler. Mide düşüklüne iyi gelmektedir. Demirli sudan içmek nazardan korunmaya vesile olur.

Demir posası sike ile hamur yapılır. çıbanların, dolamanın, gut ve saç dökümesi olan yerlere konursa iyileştirir.

Büyü tarzı bağlılığı cözmek için, balta kızdırılır, sakın takıldğı delikten küçük su; idrar yapılır.

Not: Bu tarz şeyler eski insanların deneyip Tavsiye ettiği şeylerdir. Denemek sizin kendi tercihiniz ve kararınızdır. Sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

İdar kaçırmaya iyi ne iyi gelir? Cinsel güçü artırma için eski insanlar ne yapardı? Saç dökülmesi için eski insanlar ne yapardı? Gut hastalığı için eski insanlar ne yapardı? Nazardan korunmak için eski insanlar ne içerdi? Eski İnsanlar uykuda korkmamak için yanında ne taşırdı. Vesveseden kurtulmak için ne taşımalıyız? Korkusuz cesaretli olmak için ne taşımalıyız? Demirin İnsan Üzerindeki Etkisi Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • Kocatepe İlkokulu
  • Kuruca İlköğretim Okulu
  • İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
  • 60.Yıl Anadolu İlköğretim Okulu
  • Erkenek Hürriyet İlkokulu