CMD Metal Çelik Kapı ve Yangın Kapısı

İkitelli O.S.B. Atatürk Oto San. Sit., 12. Sk, No: 703/704, Başakşehir – İstanbul

 0212 485 79 47

 0212 485 79 48

 0538 360 31 30 – 0543 506 86 48

 info@cmdmetal.com.tr

CMD METAL HAKKINDA

CMD Metal Çelik Kapı ve Yangın Kapısı İnşaat Pazarlama San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.,

kurulduğu günden bugüne şartsız alıcı memnuniyeti prensibi ile nitelikten ödün vermeden, ekonomik ve dayanıklı yangın çıkış kapıları, metal kapılar, şaft kapak ve kapıları imalatı yapmaktadır.

CMD metal Çelik Kapı ikitelli’de hizmet vermektedir. Çelik kapı yanında yangın kapısı üretimi yapan sayılı nitelikli istanbul firmasıdır.

İşletmemiz yangın kapısı imalatı sektöründe milli ve beynelmilel standartlara uygun, nitelikli, emin mahsul ve hizmet sunmak, mahsullerini zamanında teslim etmek, alıcı memnuniyeti ve toplam nitelik yönetimi kavrayışıyla sektöre İstanbul’dan hizmet vermektedir.

Yangın Kapısı Yangın Dayanım Sınıfı: E180, El260
Yangın kapısı inşaatlar kesinlikle olması gerekenlerdendir. Acil çıkış kapısı olarak ta öğrenilen yangın kapıları, istenen RAL renginde boyanarak opsiyonel olarak Panik bar ve Kol ilavesi yapılır. Kendiliğindene kapanması için ise hidrolik takılarak standarda uygun hale getirilir. Yangın ve acil gidişatlarda kullanılan kapılar fon siyonel olmanın yanında estetik ve elverişli özellikleride taşımaktadır. mahsul özellikleri olarak mekana ve kapı miktarlarına göre çift kanatlı ve tek kanatlı olarak ta yapım edilebilmektedir. Satandart yapımın yanında özel miktarlarda imatı yapılmaktadır.

CMD Metal, yangın kapısının insan yaşamındaki ehemmiyetini, şuuru ve sorumluğunu öğrenerek yapımına devam etmektedir. Bu sektörde öne çıkmak ve temennileri karşılamak için araştırmalarını sürdürmekte ve geliştirmektedir. Etrafa duyarlı imal kavrayışı, çalışanlarını eğitim ve seminerler ile destekleme, nitelikten ödün vermeyen idare kavrayışı ve bütün zamanlı imal modeli ile Yangın Kapı İmalatı Sektörünün lider işletmelerinden biri olma vizyon ve misyonundadır

Yangın kapısı alanında geleceğin lüzumlarını beraber karşılıyoruz.

CMD metal Çelik Kapı, CMD metal ikitelli, Cmd Metal, cmd metal çelik kapı ve yangın kapısı, cmd metal istanbul, cmd metal kapı

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • Adem Karacabay Anadolu Öğretmen Lisesi
  • Karabağlar Fatih Sultan Mehmet Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi
  • Mesleki Eğitim Merkezi
  • Mollaali İlköğretim Okulu
  • İnönü Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi