Armoni Perde

Firma:
Firma Adres:Bağlarbaşı Mahallesi İnönü Cad. No:24/B Maltepe – İstanbul
Tel: 02163710605
Fax: 02163710605
Mail: armoniper@yandex.com
Web Site: http://www.armoniperde.com.tr

Armoni Perde Hakkında

İşletmemiz perde sektöründe tertemiz bir akım başlatmak üzere kurulmuş, sektöründe lider bir işletme olmayı hedeflemiş ve bu yönde çalışmalarını sürdüren yenilikçi bir işletmedir. Alıcılarımızın en çok sevdiği ve seçim ettiği perdeler üzerine geniş çapta araştırmalar yapılarak o perdeleri en nitelikli biçimde üretmek şirketimizin esas vizyonudur.

Perde; konutumuzun en ehemmiyetli aksesuar öğelerinin başında kazanç. Bir konutu bitiren parçalar netlikle perdelerdir. Göze güzel gelen ve nitelikli perdeler en çok rağbet gören mahsullerdir. Biz Armoni Perde olarak tüm alıcılarımıza her daim birinci sınıf perdeler üreterek hizmet etmeye hazırız. Dünyada var olan hemen hemen tam perde çeşitlerini işletmemiz siz kıymetli alıcıları için üretmektedir. Stor, japon, tül, dikey, zebra, jaluzi, ip, kruvaze, motorlu perdeler ve fon perde olmak üzere muhakkak başlı tüm perde çeşitleri işletmemiz tarafından üretilmektedir.

İşletmemiz alıcılarına her zaman %100 alıcı memnuniyeti ile dayanakçı olmakta ve tüm meselelerinize rahatlıkla çözüm bulmanız için elinden gelen her imkânı sağlamaktadır. En küçük bir mevzuda dahi usunuza takılan bir şey olursa bile hiç çekinmeden sizleri her daim güler suratlı bir biçimde karşılayan personellerimize meramınızı paylaşabilirsiniz. Armoni Seçenek Perde Tasarımları her daim yeniliği felsefe edinmiş, dinamizm içinde çalışan bir firmadır. Her sezona özel tasarım perdeleri en uygun kumaş ve renk alternatifleri ile sizlere sunmaktayız.

İnsanların zevkleri her ne kadar değişik olsa da Armoni mahsullerini hemen hemen herkes hoşlanmakta ve hoşnut kalmaktadır. Şu ana kadar rastgele bir şikâyet işletmemize erişmemiştir. Bu da işimizde ne kadar iyi olduğumuzun bir başka delili olsa gerek… Armoni olarak her daim siz kıymetli alıcılarımızın temennilerini karşılamaya çalışacağımızdan hiç kuşkunuz olmasın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • Eskil İlköğretim Okulu
  • Yeşilbağ Ortaokulu
  • Güner Akın Lisesi
  • Necip Fazıl Kısakürek İmam-Hatip Ortaokulu
  • Gölkaşı İlkokulu